Nová Miss středních škol: Šla bych do toho znovu

Nová Miss středních škol: Šla bych do toho znovu
Nové Miss tleská Ladislav Županič, šéf poroty a Milada Sokolová, předsedkyně Okrašlovacího spolku
Další fotky: 
Nová Miss středních škol: Šla bych do toho znovu
Nová Miss středních škol: Šla bych do toho znovu

 

Michaela Mirohnová získala titul Miss prostějovských středních škol 2011,  první vicemiss byla zvolena Veronika Augustínová a druhou Monika Nevrlá. Rozhodla o tom porota při finálovém galavečeru. Monika Nevrlá získala navíc hlasy diváků v sále a titul MISS Sympatie, čtenáři prostějovských médií zvolili jako svou favoritku Adélu Špicerovou.

Finálového večera se nakonec zúčastnilo jen osm dívek. Ty soutěžily v několika disciplínách o sympatie poroty i diváků ve zcela zaplněném sále Společenského domu. Celý galavečer měl charitativní charakter, neboť veškerý výtěžek ze vstupného a z příspěvků dobrovolných dárců rozdělil pořádající Okrašlovací spolek města Prostějova rovným dílem mezi dětské domovy v Plumlově a Prostějově. Každému z nich připadlo bezmála 14 tisíc korun.

V úvodu večera přinesly dívky na trh svou krásu a půvab a také vtip a pohotovost v odpovědích na všetečné otázky moderátorů Aleše Procházku a Mirka Ondru. V následující volné disciplíně dostaly finalistky prostor představit svoje záliby, svůj um a zaujmout porotu a diváky svou bezprostředností. V dalším programu se oblékly do sportovních oblečků a rozdováděly se na mole jako sportovkyně. Závěr pak patřil defilé ve společenských šatech. Jejich vystoupení se střídala s přitažlivým programem pro diváky – představila se taneční skupina ZUŠ Prostějov a Taneční studio Jany Bálešové a hudební vložku obstaral letošní účastník SuperStar a vyznavač reggae Michal Šeps. Další avizované pěvecké vystoupení Jerguše Oravce diváci olitovali, na poslední chvíli svoji účast na slavnostním večeru odřekl z důvodu natáčení pro slovenskou televizi.

„Myslím, že se letošní ročník posunul soutěž o kousínek dál. Nejen zásluhou sympatického předsedy poroty, herce a našeho čestného člena Ladislava Županiče, ale díky všem, kdo se na přípravě galavečera podíleli. Ať už to byli producent Tomáš Jurenka a choreograf Jiří Hubený, Studio IN, které finalistky vizážisticky připravilo, Svatební studio Marilyn, Sportovní oděvy HZN či Oděvy Koutný, které připravily dívkám a moderátorům oblečení. V neposlední řadě patří poděkování sponzorům, kteří věnovali do soutěže hodnotné dary pro vítězky i všechny finalistky. Z ohlasů publika v zaplněném sále i čtenářů regionálních periodik vyplývá, že pořádat tuto soutěž má smysl, a to je pro nás největší odměnou,“ zhodnotila soutěž předsedkyně okrašlovacího spolku Milada Sokolová.

 

Jak s odstupem vnímá svůj titul nejkrásnější středoškolačky vítězka soutěže Michaela Mirohnová?

„Vůbec jsem nečekala, že bych soutěž vyhrála, nečekal to asi nikdo, byl to úžasný pocit. Byla to moje první účast v podobné soutěži a byla to velká zkouška. Mile mě překvapila spousta mých kamarádů a známých, hned mi všichni gratulovali, dostávala jsem hodně smsek hned po skončení finálového večera, i když ještě výsledky nebyly nikde uveřejněny,“ vyjádřila své pocity čerstvá miss. Její volná disciplína roztleskala a nadchla všechny diváky v sále. Spolu se svým tanečním partnerem Filipem Jurenkou vystřihli strhující jive (džajv) na profesionální úrovni.

„Se společenským tancem jsem začínala v Tanečním studiu Dany Hubené, teď tancuji za klub v Olomouci. Přestože jsem zvyklá z tanečních soutěží vystupovat před porotou i před obecenstvem, dosud jsem se nezbavila trémy. Tu mám vždycky, jsem pořád trémařka,“ svěřila se Michaela. Ocenila i vyváženost jedenáctičlenné poroty, kde zasedly i čtyři ženy. A pokud by měla další příležitost zúčastnit se podobné soutěže? Určitě by jí využila, protože zkusit se má všechno.     

(jap) 

Poslat nový komentář