Soutěž. Těšte se na exkluzivní koncert!

Soutěž. Těšte se na exkluzivní koncert!
ilustrační foto Pozvánka agentura Mamut

 

Spojení dvou naprosto odlišných subjektů - českého houslisty světové úrovně a slovenské cikánské kapely s nejlepším světovým cimbálistou čele dokonale ladí a vytváří na pódiu bouři tónů a emocí. Jaroslav Svěcený a Cigánski diabli vám to předvedou 23. října v KaSCentru v Prostějově. Redakce PvNovinek znovu vyhlašuje soutěž o další čtyři vstupenky. K původním výhercům tak můžete přibýt i vy.

Jaroslav Svěcený začal svou uměleckou dráhu na pražské konzervatoři, AMU a u slavných světových virtuosů. Vystupoval už v USA, Brazílii, Izraeli, Libanonu, Indii, na Kubě a na mnoha dalších místech po celém světě, během toho stihnul ještě natočit 40 alb. Za jeho činnost mu byla udělena prestižní cena Masarykovy akademie umění.

Cigánski Diabli za svou téměř 20 letou kariéru získali tisíce oddaných fanoušků a na svou stranu si naklonili i odbornou veřejnost. Zahráli publiku například v Japonsku, Mexiku nebo Francii, v Berlínské filharmonii nebo v Concert Hall v Melbourne. Slovenský, řecký, cikánský nebo židovský folklór střídají s klasickými, filmovými a jazzovými skladbami, což je řadí mezi nejlepší orchestry v kategorii Etno a World Music.

Přijďte na jedinečný koncert začne 23.října v 19 hodin ve Společenském domě v Prostějově. (red)

 

K výhercům Danuši Trnavské, Ladislavu Matušíkovi, Davidu Záleskému, Antonínu Bůžkovi, Lence Růžičkové a Ireně Trundové můžete přibýt i vy. Stačí, když do 20. října zašlete na redakční email redakce@pvnovinky.cz odpověď na otázku, jaká cena byla udělena Jaroslavu Svěcenému.

Poslat nový komentář