koncert

Sandra a Michal David. V Olomouci

ilustrační foto plakát

Už jen pár týdnů zbývá do vrcholu letošní popové koncertní sezóny v Olomouci. Ve Funparku u Galerie Šantovka vystoupí hudební legenda Sandra, která v 80. a začátkem 90. let válcovala svými songy žebříčky řady světových hitparád. Na dvojkoncertu s českým hitmakerem Michalem Davidem se chystá Sandra 19. května večer spolu se svými fanoušky oslavit kulaté narozeniny.

Vstupenky na akci si můžete zakoupit on-line na webu pořádajícího Divadla na Šantovce nebo na platformě ticketportal.cz.

Do Prostějova se žene Čechomor. Konečně!

ilustrační foto Čechomor

Po loňském koncertu, který byl odložen z důvodu covidové pandemie, se prostějovské publikum konečně dočká koncertu kapely Čechomor. Uskuteční se 24. dubna v 19 hodin v KaSCentru v Prostějově. Hostem je Martina Pártlová.

Česko-moravská hudební skupina, která originálním způsobem zpracovává lidové písně, působí na scéně přes třicet let. Za tu dobu se Čechomor mnohokrát proměnil jak personálně, tak stylem hudby. Jeho charakteristickým rysem ale vždy zůstala nápaditost aranžmá, osobitá interpretace a inspirace v lidové písni. Skupina koncertovala úspěšně v Evropě, Severní Americe, Rusku, Číně, Mongolsku a Austrálii, natočila přes dvacet alb pro přední česká i světová vydavatelství a spolupracovala s řadou významných umělců.

Jarek Nohavica bude koncertovat v Prostějově. V květnu!

Foto Angle Promotion

Po té, co vedení Univerzity Palackého v Olomouci rozhodlo, že sportovní halu na Lazcích pořadatelům kvůli kontroverzním postojům písničkáře nepronajme, koncert se přestěhoval do Prostějova. Jarka Nohavicu tak můžete vidět a slyšet ve čtvrtek 12. května ve Sportcentru v Olympijské ulici.

„Hledali jsme náhradní prostor a podařilo se nám domluvit se s vedením Sportcentra DDM v Prostějově. Ukázalo se, že pro diváky jsou to ještě vhodnější prostory. Tamní hala je jinak stavěná, je širší a návštěvníci budou mít z akce lepší zážitek,“ uvedl Jiří Uhlíř z pořadatelské agentury Angle Promotion. Podle jeho slov by mohla agentura z důvodu větší kapacity prostějovské haly uvolnit do prodeje další vstupenky. Ty si můžete zakoupit v síti Ticketstream.

IL BOHEMO 2021 míří do Městského divadla

ilustrační foto

Prvního prosince se prostějovská divadelní scéna rozezní koncertem úspěšného uskupení IL BOHEMO. Sólisté Národního divadla představí úspěšné skladby české i světové. Výtěžek koncertu bude věnován na podporu činnosti organizace Lipka, z.s. Prostějov.

Na charitativní akci se představí soubor Il Bohemo, což jsou sólisté Národního divadla Igor Loškár, Zdeněk Plech, Pavel Švingr a střídavě Zuzana Benešová a Magda Vítková. Na repertoáru mají popoperu, muzikálové i operní hity, písně zpěvačky Adele a také vánoční skladby.

Vstupenky v hodnotě 100 korun budou v předprodeji na pokladně divadla od 1. listopadu. (ber)

Ondřej Provazník vystoupí ve Stražisku. Se Zuzanou Bubílkovou

ilustrační foto plakát

Koncert zpěváka Ondřeje Provazníka - S písněmi Karla Gotta, se bude konat 10. 12. 2021 od 18 hodin v Sokolovně ve Stražisku. Spolu s Ondřejem vystoupí i satirička Zuzana Bubílková. 

Prostějovák Ondřej Provazník je jediný, komu Karel Gott Agency s.r.o. povolila uvádět se s použitím značky Karel Gott. Nyní připravuje nové CD ve studiu ORM, kde Karel Gott natáčel několik svých platinových desek. Bude také na první adventní neděli, 28.11.2021, otvírat Vánoční trhy na Staroměstském náměstí v Praze.

Vstupenky jsou v prodeji v kanceláří Obecního úřadu Stražisko. (red)

Blesková soutěž na koncert 4 Tenorů!

Foto AM

Seskupení 4 Tenoři patří v současnosti k největším fenoménům české mezi žánrové hudby. Do Prostějova je Agentura Mamut přiveze ve středu 20. října, kde od 19 hodin vystoupí v KaSCentru. A vy si s námi můžete zasoutěžit o vstupenky!

Postačí, když do úterý 19. října do 12 hodin zašlete na redakční e-mail redakce@pvnovinky.cz odpověď na otázku, kdo uskupení tvoří? Odpověď označte v předmětu 4 TENORI a nezapomeňte doplnit adresu. Pro dva vylosované máme po volné vstupence.

Svým přihlášením do soutěže dáváte souhlas s užitím vašeho jména, e-mailu, telefonu i adresy k účelům losování a následného vyhlášení soutěže a s předáním údajů partnerům akce či předání vstupenek osobně. (red)

4 Tenoři míří do Prostějova!

Foto AM

Seskupení 4 Tenoři patří v současnosti k největším fenoménům české mezižánrové hudby. Dva držitelé ceny Thálie, pop-muzikálová legenda a sólista Národního divadla v Praze tvoří vokální kvarteto 4 Tenoři. Do Prostějova je Agentura Mamut přiveze ve středu 20.žíjna, kde od 19 hodin vystoupí v KaS Centru.

4 Tenory tvoří Marian Vojtko, Pavel Vítek, Jan Kříž a Michal Bragagnolo. Doprovází je Unique Quartet a dva hudebníci.

Kdo vyhrál volné vstupenky na koncert Heleny Vondráčkové?

ilustrační foto

V rámci svého podzimního turné Vzhůru k výškám přijede Helena Vondráčková dnes, tj. v pátek 24. září do Prostějova. V Městském divadle zazpívá své největší hity, ale také novinky. A vy jste si mohli zasoutěžit o vstupenky! 

A na koho se usmálo štěstí? Výherci se stávají Dalibor Kolařík z Prostějova a Petr Randus z Držovic. Gratulujeme! (red)

Helena Vondráčková dorazí v rámci turné do Prostějova! Přiveze své největší hity a také novinky

ilustrační foto

V rámci svého podzimního turné Vzhůru k výškám přijede Helena Vondráčková v pátek 24. září do Prostějova. V Městském divadle zazpívá své největší hity, ale také novinky z desky Tvrdohlavá.

"Do Prostějova se moc těším. Chystám pro své fanoušky hudební vzpomínky na 60. a 70. léta, pak budeme pokračovat po dekádách až k poslednímu roku, kdy jsem natočila nové album Tvrdohlavá. Samozřejmě chci svým příznivcům představit nejnovější písničky, které jsou z pera českých a slovenských autorů,“ prozradila Helena Vondráčková.

Vstupenky na koncert fanoušci seženou v síti Ticketportal nebo přímo v pokladně Městského divadla Prostějov. Česká rádia aktuálně z alba Tvrdohlavá nasadila píseň Dokonalá krása, která boduje v několika hitparádách. (red)

Soutěžte o vstupenky na koncert kapely Rybičky 48!

Foto Rybičky 48

Jak PvNovinky informovaly, v Konici vystoupí v pátek 17.9.2021 Rybičky 48 - česká pop-punková jednička. A vy si s PvNovinkami můžete zasoutěžit o vstupenky!

Postačí, když do středy 15. září zašlete na redakční e-mail redakce@pvnovinky.cz odpověď na otázku, kdo je lídrem kapely? Odpověď označte v předmětu RYBIČKY a nezapomeňte připsat svou adresu a telefonní číslo. Pro dva vylosované máme vstupenky.

Svým přihlášením do soutěže dáváte souhlas s užitím vašeho jména, e-mailu, telefonu i adresy k účelům losování a následného vyhlášení soutěže a s předáním údajů partnerům akce či předání vstupenek osobně. (red)