koncert

OBRAZEM: Monika Absolonová zpívala pro "babí" léto

Foto Lukáš Andrýdek

Hanu Zagorovou, která se omluvila ze zdravotních důvodů, nahradila na středečním koncertu Prostějovského babího léta zpěvačka Monika Absolonová.

Předskokany Moniky Absolonové byly revivalové kapely SUZI QUATRO a SMOKIE. „Myslím, že se koncert vydařil a Monika Absolonová byla plnohodnotnou náhradou,“ uvedla náměstkyně primátora Milada Sokolová. Jak podotkla, jednání s Hanou Zagorovou pokračují. „Doufám, že se nám podaří sjednat nový termín jejího koncertu,“ doplnila náměstkyně. (red)

Soutěžte o vstupenky na Kreyn v Konici

ilustrační foto plakát

Jak PvNovinky informovaly, v sobotu 22. srpna bude v Konici Srpnová noc, na níž zahraje skupina Kreyn. A vy s námi můžete soutěžit o vstupenky.

Stačí, když do 20. srpna zašlete na redakční e-mail odpověď na otázku, kdo je trenérem konického fotbalového A týmu. Odpověď označte v předmětu KREYN. Pro jednoho vylosovaného máme dvě vstupenky. 

Svým přihlášením do soutěže dáváte souhlas s užitím vašeho jména, e-mailu, telefonu i adresy k účelům losování a následného vyhlášení soutěže a s předáním údajů partnerům akce či předání vstupenek osobně. (red)

V Konici bude hrát KREYN!

ilustrační foto plakát

V sobotu 22. srpna bude v Konici báječná Srpnová noc.

V konickém parku zahraje od 20 hodin kapela KREYN. " Bohaté občerstvení je zajištěno, " těší se na vás pořadatelé. A, pozor, na PVNovinkách bude soutěž o vstupenky! (ber)

Je to tu! Soutěžte o vstupenky na Simu!

Foto zpěvačka Sima

Jak PvNovinky informovaly, slovenská mega star Sima vystoupí v pondělí 25. srpna ve 21 hodin na nádvoří zámku v Prostějově. A vy si s námi můžete zasoutěžit o dvě vstupenky!

Postačí, když do 22. srpna do 12:00 hodin zašlete na redakční e-mail redakce@pvnovinky.cz odpověď na otázku, se kterým známým slovenským raperem zpěvačka spolupracovala? Odpověď označte v předmětu SIMA. Pro dva vylosované máme vstupenku. 

Svým přihlášením do soutěže dáváte souhlas s užitím vašeho jména, e-mailu, telefonu i adresy k účelům losování a následného vyhlášení soutěže a s předáním údajů partnerům akce či předání vstupenek osobně. (red)

OBRAZEM: Vondráčková se Schwabem zaplnili náměstí

foto Magistrát města Prostějova

Zábava na plný plyn. To byl první koncert Prostějovského babího léta 2020.

Zpěvačka Helena Vondráčková, Radim Schwab a soubor Proměny – hudební zážitek čtvrtečního podvečera, který zahájil primátor František Jura, jeho náměstkyně Milada Sokolová a Martina Drmolová z Kulturního klubu Duha. Na zaplněném náměstí T. G. Masaryka vystoupila také jako předskokan amatérská kapela z Němčic nad Hanou Tak určitě!

Užili jste si akci také? (red)

Pozor, změna! Sima vystoupí v zámku!

ilustrační foto Studentské slavnosti

Slovenská mega star Sima vystoupí v pondělí 25. srpna na nádvoří zámku v Prostějově. Mění se i čas vystoupení. Původně měl koncert začít už v 16 hodin, vystoupí ale od 21 hodin, aby vynikly efekty a atmosféra koncertu. Před a po akci bude DJ párty v podání předních prostějovských DJ. Areál se otvírá již v 19 hodin.

Prostějovské vystoupení je jediným open-air koncertem Simy v České republice.  

„Bohužel pandemie koronaviru i nadále omezuje kapacitu koncertu. Počet vstupenek jsme museli omezit na 500, a to včetně volňásků. Dosavadní vstupenky jak z předprodeje, tak ze sms-ticket jsou nadále platné,“ doplnila za organizační tým Petra Jílková. Veškeré dotazy jsou organizátoři připraveni odpovědět na FB profilu Majáles PV či akce PV, a na FB stránce Studentské slavnosti.

Blesková soutěž o vstupenky na Revival Fest Konice

Foto Revival Fest Konice

Jak PvNovinky informovaly, sobota 25. července bude v Konici patřit Revival festu.

Představí se na něm revivalové kapely Metallica, Black Sabath, Red Ht Chilli Peppers, Bon Jovi a Detox. Akce začíná v 18 hodin.

Pokud se chcete festival podívat zadarmo, zasoutěžte si s námi o vstupenky. Stačí, když do pátku 24. července do 10 hodin zašlete na redakční e-mail odpověď na otázku, kde v Konici se festival koná. Odpověď označte v předmětu KONICE. Po jednoho vylosovaného máme dvě vstupenky.

Tip na sobotu. Revival Fest Konice

Foto Revival Fest Konice

V sobotu 25. července bude zámecký park v Konici patřit Revival festu.

Představí se na něm revivalové kapely Metallica, Black Sabath, Red Ht Chilli Peppers, Bon Jovi a Detox. Akce začíná v 18 hodin.

Čtěte pozorně, máme soutěž o vstupenky! (red)

Léto s hvězdami nabídne Argemu. Už v sobotu!

ilustrační foto

Po dlouhé době do Prostějově přijíždí Argema. Známá česká rocková hudební skupina z Uherského Hradiště vystoupí vedle OC Albert v Plumlovské ulici 25. července. Předskokanem bude kapela Reflexy a naše eso, Gabriela V.G.

Areál bude otevřen od 15 hodin, vstupenky v hodnotě 250 Kč jsou k dispozici na https://www.smsticket.cz/vstupenky/22604-argema-v-prostejove.

„V případě nekonání akce, zejména špatného počasí, garantujeme vrácení vstupného,“ vzkázala za organizační tým Petra Jílková. Podle dlouhodobé předpovědi by ale svatý Petr měl přimhouřit oko a déšť poslat jinam. Takže přijďte a užijte si rockový nářez. (ber)

Tip na pátek: Tomáš Klus vystoupí v Olomouci!

Foto pořadatel koncertu

Populární zpěvák Tomáš Klus míří do Olomouce. V pátek 17. července vystoupí na paloučku u S klubu.

Tomáš Klus působí na československé hudební scéně od roku 2008, kdy vydal své první album Cesta do záhu(d)by. To se velmi rychle vyšvihlo na první příčky hitparád, oblíbila si ho rádia a s nimi i veřejnost. Od té doby se u něj mnoho změnilo, důraz na melodii a hra s textem je ale jeho rukopisem i nadále. Osobní přerod vyjádřil v roce 2014 na albu Proměnamě, které stalo nejprodávanějším albem toho roku.