zábava

Rodinná pohoda a zábava. Po roce je tu opět Den pro rodiny vlastní i náhradní

ilustrační foto pozvánka

Již tradiční příjemný den plný zábavy připravuje Olomoucký kraj ve spolupráci s městem Olomouc a dalšími organizacemi, které pracují s pěstounskými rodinami. Oblíbená akce pro rodiny vlastní i náhradní proběhne 12. září od 9:30 do zhruba 16:00 hodin ve Smetanových sadech v Olomouci.

„Den pro rodiny vlastní i náhradní se koná nejen v rámci Koncepce rodinné politiky Olomouckého kraje, ale také projektu, který realizuje Olomoucký kraj na podporu náhradního rodičovství. Akce láká k setkávání rodin a společnému trávení volného času,“ uvedl náměstek hejtmana Olomouckého kraje pro oblast sociálních věcí Ivo Slavotínek.

Nevíte, kam ještě dnes vyrazit? Na předhodovou do Kaska!

ilustrační foto iprostejov.cz

Předhodovou zábavu nabízí dnes 9. září vestibul prostějovského KaSCentra.

Od 19 hodin hraje k poslechu i tanci kapela Rock Time, která vystřihne muziku z 80. a 90. let. Jako host vystoupí kapela Smokie Revival.

„Občerstvení zajištěno, stejně jako dobrá zábava,“ zve kolektiv kavárny a hudebníci. (red)

 

Kdo jde zdarma dnes na Hodovou?

ilustrační foto plakát

 

Po roce je tu opět tradiční hodová párty! Jediná párty v tomto roce v KaSKu! Soutěžte s PvNovinkami o vstupenky!

Legendární Hodová diskotéka se vrací po roce opět do Prostějovského KaS Centra a spolu s ní i maximální párty. Za mixážní pult se postaví Váš oblíbený DJ Shimmy, Rosman. Nemine vás skvělý hudební výběr, propracovaná světelná show a maximální zábava!

S Prostějovskými novinkami jste soutěžili o volné vstupné. A kdo se podívá na zábavu zdarma? Veronika Žondrová, Marie Šťastná a Ivana Koutková. Gratulujeme! (red)

Tradiční hodová zábava v Kasku! Soutěžte o vstupenky

ilustrační foto

 

Po roce je tu opět tradiční hodová párty! Jediná párty v tomto roce v KaSKu! Soutěžte s PvNovinkami o vstupenky!

Legendární Hodová diskotéka se vrací po roce opět do Prostějovského KaS Centra a spolu s ní i maximální párty. Za mixážní pult se postaví Váš oblíbený DJ Shimmy, Rosman. Nemine vás skvělý hudební výběr, propracovaná světelná show a maximální zábava!

"Přijďte 11.9.2015 - ve 20 hodin do KaSCentra v Prostějově," zvou pořadatelé.

Kam za zábavou? V sobotu do Určic!

ilustrační foto internet

 

Určické hry 2015 začínají 22.8.2015 v 17 hodin. Sobotní zábavně-sportovní odpoledne pro dospělé o hodnotné ceny s večerním překvapením a závěrečnou diskotékou se uskuteční na starém hřišti.

Soutěžit se bude v rozmanitých disciplínách o hodnotné ceny. „Princip soutěže je velmi jednoduchý. Pokud budete chtít hrát, zakoupíte si za symbolických 20 Kč hrací kartu. S touto kartou obejdete všechny soutěžní místa a pokusíte se nasbírat co nejvíce Určičáků (bodů). Čím lépe splníte úkol, tím více Určičáků dostanete. Vítězí ten, kdo jich nasbírá nejvíce,“vysvětlují organizátoři,kterými jsou místní dobrovolní hasiči a Společenství zábavy Domeček. Vyhlášení vítězů se uskuteční v 19:30 hodin.

Honba za pirátským pokladem!

ilustrační foto plakát

 

21. června pořádá Občerstvení na golfu akci, určenou nejen těm nejmenším. Piráti vyplují v 15 hodin.

Návštěvníky čeká odpoledne plné her a soutěží, pirátské malování na obličej, taneční škola pirátů a bohaté občerstvení. Pro každou pirátskou masku je nachystána odměna. (red)

Milujete staré časy? Co takhle Retro večer?

ilustrační foto plakát

 

Žešovská hospůdka pořádá v pátek 13. března retro večer. Chcete-li se pobavit a zavzpomínat na dobu ne tak dlouho minulou, nachystejte si kostýmy.

„Podmínkou jsou kostýmy ze 70.- 80. let, bude totiž probíhat soutěž o nejlepší masku,“ lákají organizátoři. V nabídce mají i míchané nápoje z té doby, bohatou tombolu, rock i disco a v neposlední řadě pochutiny všeho druhu. „Neváhejte a rezervujte si místa, večer začíná ve 20 hodin,“ zve DJ Jarda senior. (red)  

Přihlaste se na Véšovské košt!

ilustrační foto Véšovské košt

 

V tomto čase již většina pěstitelů dokončila své úsilí a výsledky svého snažení dotáhla v pálenicích k požadovaným výsledkům. Proto již nastala doba, kdy je třeba připomenout, že se blíží již tradiční degustace ovocných pálenek a domácích likérů. Předvést své výrobky můžete na sedmém „Véšovském koštu 2015“, který  se uskuteční 14. března.

Vzorky jsou přijímány do 1. března. "Musí být v půllitrové průhledné láhvi se šroubovacím uzávěrem," připomínají pořadatelé ze Společenství přátel kvalitní pálenky.    Členové degustačních komisí již intenzivně trénují a budou zcela jistě připraveni i s nasazením vlastního života spravedlivě ohodnotit soutěžní vzorky.  Více na www.vysovice.cz/vesovske-kost (red)

Naše špička ve Formuli 1 Tomáš Enge v Olomouci!

ilustrační foto pozvánka

 

Milovníci rychlých kol si přijdou na své" Poslední novinky světových automobilových značek budou k vidění na jednom místě v Olympii Olomouc! 

"Přijďte od 12.2. do 22.2.2015 a vyberte si mezi nablýskanými miláčky svého favorita. 14.2.2015 si s nimi pořiďte zamilované Valentýnské foto a v sobotu 21.2.2015 vás zve Tomáš Enge na velké závodní odpoledne. Získejte fotku i autogram naší závodnické špičky ve světě Formule 1!," zvou organizátoři. (red)

Kdo vyhrál lístky na Hodovou diskotéku do Společenského domu?

ilustrační foto plakát

 

13. září 2014 se v KaSCentru v Prostějově rozjede Hodová párty. 

Legendární Hodová diskotéka se vrací po roce opět do prostějovského KaSCentra a spolu s ní i maximální párty. "Za mixážní pult se postaví oblíbený DJ Shimmy, Rosman, David Klásek. Nemine Tě skvělý hudební výběr, propracovaná světelná show a maximální zábava! Těšit se můžeš na profi světla a profi zvuk," lákají pořadatelé. Párty začíná ve 20 hodin. 

A kdo vyhrál dvě vstupenky na Hodovou diskotéku? Martina Pořízková, Šárka Opavská a Lubomír Daněk. Gratulujeme!