Úspěšní korfbalisté navštívili radnici

Úspěšní korfbalisté navštívili radnici
Foto MMP
Další fotky: 
Úspěšní korfbalisté navštívili radnici

Včera, tj. 11. května na prostějovské radnici přivítali představitelé města zástupce prostějovského korfbalového klubu, kteří přišli poděkovat za dlouhodobou podporu a představit mimořádně úspěšnou sezonu.

Korfbalisté přinesli ukázat mistrovský pohár i medaile z právě skončené sezony a symbolicky poděkovali městu za finanční i materiální podporu, která pomáhá rozvíjet vrcholový sport i práci s mládeží.

A-tým dospělých letos podruhé za sebou ovládl Českou korfbalovou Extraligu a znovu se kvalifikoval do prestižní Korfball Champions League, kde se utká s evropskou elitou.

Skvělé výsledky slavily také mládežnické týmy:

-        dorost U19

-        starší žáci U16

-        B-tým dospělých v 1. lize

-        mladší žáci U13

Úspěšně se rozvíjí také nejmladší sportovci v kategoriích U9 a U11.

Děkujeme za výbornou reprezentaci Prostějova doma i v zahraničí a přejeme mnoho dalších sportovních úspěchů! (Zdroj MMP)

Poslat nový komentář