Úspěšní korfbalisté navštívili radnici
Včera, tj. 11. května na prostějovské radnici přivítali představitelé města zástupce prostějovského korfbalového klubu, kteří přišli poděkovat za dlouhodobou podporu a představit mimořádně úspěšnou sezonu.
Korfbalisté přinesli ukázat mistrovský pohár i medaile z právě skončené sezony a symbolicky poděkovali městu za finanční i materiální podporu, která pomáhá rozvíjet vrcholový sport i práci s mládeží.
A-tým dospělých letos podruhé za sebou ovládl Českou korfbalovou Extraligu a znovu se kvalifikoval do prestižní Korfball Champions League, kde se utká s evropskou elitou.
Skvělé výsledky slavily také mládežnické týmy:
- dorost U19
- starší žáci U16
- B-tým dospělých v 1. lize
- mladší žáci U13
Úspěšně se rozvíjí také nejmladší sportovci v kategoriích U9 a U11.
Děkujeme za výbornou reprezentaci Prostějova doma i v zahraničí a přejeme mnoho dalších sportovních úspěchů! (Zdroj MMP)


Poslat nový komentář