Ostraha? Zloděj! Z trezoru odcizil půl milionu! Neviděli jste ho?

Ostraha? Zloděj! Z trezoru odcizil půl milionu! Neviděli jste ho?
Foto PČR

 

O tom, koho si příště najme jako ostrahu, bude zřejmě hodně přemýšlet majitel jedné olomoucké herny. Právě mládenec, který měl podnik hlídat, ho vykradl. Přišel si na víc než půl milionu. Hledá ho policie.

„26letý muž z Olomouce 29. října 2014 před půlnocí vzal v herně Manhatan v Riegrové ulici v Olomouci ze stolu pokladny svazek klíčů. Pod záminkou, že si jde pro svůj mobilní telefon, odešel do místnosti s trezorem, ze kterého odcizil finanční hotovost ve výši kolem 520 tisíc korun. Posléze uvedl, že si zajde za kamarádem a již se do herny nevrátil,“ konstatoval policejní mluvčí Josef Bednařík s tím, že muž pracoval v herně jako ostraha. Druhý den kolem jedné hodiny ráno kontaktoval zaměstnankyni herny sms zprávou, kde uvedl, že se omlouvá, jelikož udělal velký průšvih, ať zavolá policii a jde se podívat do trezoru.

„V současné době hledáme Pavla Zapletala, narozeného 3. 8. 1988 a žádáme veřejnost o informace k jeho pohybu a pobytu. Veškeré informace k hledané osobě mohou občané sdělit na linku 158 nebo nejbližším obvodním oddělení policie,“ dodal mluvčí.  (red)

Poslat nový komentář