Čtyři muži v parčíku u reálky zbili pátého

Čtyři muži v parčíku u reálky zbili pátého
ilustrační foto commons.wikimedia.org

 

Podle informací PvNovinek došlo v sobotu odpoledne k přepadení v parčíku u ZŠ a RG města Prostějova ve Studentské ulici. Čtyři muži měli napadnout a zbít pátého.

„V sobotu odpoledne se mě policisté přišli zeptat, jestli jsem zde neviděla pohybovat se čtyři muže,“ sdělila redakci obsluha prodejny u obchodního domu v Okružní ulici. Žena jim podle svých slov nemohla podat žádnou informaci. „Nikoho takového jsem si nevšimla, ale v sobotu je zde vždycky frmol,“ dodala.

"K dotazu mohu uvést, že došlo k napadení jednoho muže. V současné době případ šetříme, vzhledem k probíhajícím úkonům nebudeme prozatím sdělovat bližší informace," sdělil v podveče naší redakci policejní mluvčí Josef Bednařík. (ber)

Komentáře

Cemu se divime kdyz mestaci porad chrapou v aute tak pak se nemi cemu divit. Takovym pristupem tu kriminalitu podporuji. Hlavne ze maji na kazdem rohu kamery, je videt ze na dispecinku tez chrapou. Asi maji oblibenou pisen ,,Usnul a spi".

Ne belosi :-)

Vždyť se magistrát stále holedbá, jak je Prostějov bezpečné město!!!! A to už jsou přepadení za bílého dne!! Co potom za tmy????? Městská policie stále mluví jak jsou úspěšní atd atd..... A to se budou za to vyznamenávat a udělovat si medajle a diplomy atd. Tak nevím co čtu nebo kde to žiju.

cigani ne:)

Zase cigáni?!

Poslat nový komentář