Namol opilý a s nožem přišel vyhrožovat do Vrahovic své bývalé přítelkyni

Namol opilý a s nožem přišel vyhrožovat do Vrahovic své bývalé přítelkyni
ilustrační foto

V úterý 15. září 2020 po patnácté hodině zazvonil šestačtyřicetiletý muž na zvonek domu své bývalé partnerky v Prostějově-Vrahovicích. Když čtyřiačtyřicetiletá žena přišla otevřít, začal na ni křičet a vyhrožovat, že všechny zabije a poté zabije i sebe. Při tom držel v ruce nůž.

"Kopem násilím otevřel branku předzahrádky a tím u ženy zvýšil obavu z naplnění hrozeb, proto věc oznámila na linku 158. Když toto muž viděl, rozhodl se z místa odejít. Na místo přivolaní policisté muže vypátrali nedaleko, a protože jim oznámil úmysl skoncovat se životem, byl policisty v zájmu jeho ochrany omezen na svobodě a byla mu přiložena pouta. Osobní prohlídkou u podezřelého policisté poté nalezli i kuchyňský nůž," informoval policejní mluvčí František Kořínek.

Provedenou dechovou zkouškou policisté u muže změřili hodnotu 3,44 ‰ alkoholu v dechu. Proto byl k vystřízlivění umístěn do protialkoholní záchytné stanice. Pro své jednání je muž nyní podezřelý z přečinu výtržnictví. Vzhledem k tomu, že pro stejné jednání byl již v minulosti odsouzen, hrozí mu navíc vyšší trestní sazba. Ta je v tomto případě trest odnětí svobody až na tři léta. (red)

Poslat nový komentář