Zemřel v Hranické propasti. Policisté muže zatím neztotožnili

Zemřel v Hranické propasti. Policisté muže zatím neztotožnili
Foto PČR

Minulý týden, konkrétně 3. srpna 2022, bylo na vodní hladině Hranické propasti nalezeno tělo muže neznámé totožnosti, ohledáním nebylo zjištěno, že by na jeho smrti měla podíl další osoba. Do dnešního dne se policistům nepodařilo odhalit jeho totožnost. Proto se s žádostí o pomoc obrací na širokou veřejnost, která by mohla pomoci.

„Dle poznatků, které máme k dispozici, by se věk neznámého mohl pohybovat mezi 25 - 40 lety. K postavě lze říci, že se jednalo o muže štíhlé, atletické postavy, vysokého 194 cm a vážícího 67 kg. Vlasy měl světle hnědé, krátké, možná i vlnité s délkou do 5 cm. Hlava je tvaru oválného se světlým obočím, tenkými k hlavě přilehlými uchy a tzv. bradkou a knírem do délky 0, 8 cm. Dalším identifikačním znakem je jizva v levém podbřišku. Barvu očí se nám nepodařilo zjistit,“ informovala policejní mluvčí Miluše Zajícová.

Jakékoliv informace k totožnosti neznámého muže, případně poznatky k místu, kde se pohyboval nebo pobýval v posledních týdnech volejte kdykoliv na bezplatnou linku 158. S informacemi je možné kontaktovat policisty i na lince  974 778 337 nebo 601 365 551. (red)

 

Poslat nový komentář