pátrání PČR

Policie hledá Bohdana Hanzlíka

Foto PČR, pátrání po osobách

Šedesátiletého Bohdana Hanzlíka hledají od 22. února 2021 prostějovští policisté. Muž má trvalé bydliště v okrese Prostějov.

Hledaný muž je 175 až 185 cm vysoký, střední postavy. Má šedé vlasy a nosí plnovous.

Informace o hledaném muži policistům můžete sdělit na bezplatné telefonní lince 158. (red)

Policie hledá Jana Luňáčka

ilustrační foto

Po třiadvacetiletém muži, s trvalým bydlištěm v okrese Prostějov, pátrají policisté od 11. února 2021.

Hledaný muž je 175 až 185 cm vysoký, hubené postavy. Má hnědé vlasy, zelené oči a nosí bradku.

Veškeré informace o hledaném muži sdělte Policii ČR na bezplatné lince 158. (red)

 

Policie hledá Davida Janečka

Foto PČR, pohřešované osoby

Po čtyřicetiletém Davidu Janečkovi pátrají prostějovští policisté. Muže s trvalým pobytem v okrese Prostějov hledají od 5. února 2021.

Hledaný je asi  174 cm vysoký, hubené postavy. Má hnědé vlasy a modré oči. Informace o jeho pobytu sdělte policistům na bezplatné telefonní lince 158. (red)

Policie hledá Jiřího Horáka

Foto Policie ČR - pátrání po osobách

Po sedmatřicetiletém Jiřím Horákovi pátrají prostějovští policisté od 4. února. Muž má trvalé bydliště v okrese Prostějov.

Hledaný je asi 175 cm vysoký, střední postavy. Má hnědé vlasy a nosí strniště.

Veškeré informace o pobytu hledaného sdělte policistům na bezplatné lince 158. (red)

Čtrnáctiletého kluka lapili strážníci. Byl na útěku!

ilustrační foto PČR

Strážníci 4. ledna po třiadvacáté hodině vyjížděli prověřit oznámení o zdržující se skupince mladíků v hale hlavního nádraží. Na místě zjistili pětičlennou skupinku. 

"Při zjišťování, z jakého důvodu se pohybují na veřejném prostranství v době zákazu volného pohybu osob, se jeden z mladíků dal na útěk. Hlídka se za ním vydala a u supermarketu Albert na Janáčkově ulici jej zadržela. Při ověřování totožnosti vyšlo najevo, že po čtrnáctiletém chlapci je vyhlášeno celostátní pátrání," uvedl strážník Petr Zapletal. Mladíkovi se jeho noční vycházka rozhodně nevyplatila. Po zjištění všech skutečností byl předán Policii ČR k dalším úkonům. (red)

 

Policie pátrá po Martinu Fišnarovi. Ztratil se již v listopadu

Foto PČR, pohřešované osoby

Kriminalisté se obrací na širokou veřejnost s žádostí o pomoc při pátrání po pohřešovaném 38letém muži z Mohelnicka. Mají o něj obavu jeho rodinní příslušníci.

Martin Fišnar byl 2. listopadu loňského roku kvůli své zdravotní indispozici převezen z Mírova, kde pobýval, sanitním vozem do šumperské nemocnice, kde však ještě téhož dne podepsal revers, odešel neznámo kam a doposud o sobě nepodal žádnou zprávu. „Vzhledem k tomu, že muž trpí nemocí, kvůli které by měl pravidelně užívat léky, mají jeho blízcí obavu o jeho zdraví,“ uvedla policejní mluvčí Jiřina Vybíhalová.

Policie hledá Danuši Adamovou. Pohřešuje se a má nakažlivou nemoc

Foto PČR

Pátrání po dvaašedesátileté ženě s trvalým pobytem v okrese Prostějov vyhlásili policisté 20.10.2020.

Žena je 155 až 165 centimetrů vysoká, střední postavy. Má hnědé vlasy a šedé oči. Podle databáze PČR trpí infekční chorobou, což PvNovinkám potvrdila policejní mluvčí Miluše Zajícová. „Jakékoli poznatky o pohybu pohřešované ženy sdělte policistům na lince 158,“ doplnila mluvčí. (red)

 

Policie pátrá po Martinu Trnečkovi

Foto PČR

Od 1.10.2020 pátrají prostějovští policisté po Martinu Trnečkovi. Čtyřiadvacetiletý muž má trvalé bydliště v okrese Prostějov.

Hledaný je asi 175 cm vysoký, střední postavy. Má hnědé vlasy a modré oči. Pokud jste hledaného mladíka viděli, nebo je vám známo místo jeho pobytu, kontaktujte policisty na bezplatné lince 158. (red)

Hledají se svědkové nehody motorky a policejního auta. Předcházela ji pořádná honička!

Foto PČR

Ve čtvrtek odpoledne došlo na Joštově náměstí v Prostějově k havárii motocyklu s vozem policejní hlídky. Nehodě předcházela honička v ulicích města.

"Policisté oddělení hlídkové služby v rámci hlídkové činnosti uviděli v Rozhonově ulici podezřele se chovajícího motocyklistu, který, když je zahlédl, razantním a agresivním způsobem z místa ujel. Policisté rozhodli o provedení jeho kontroly a pronásledovali ho ulicemi Sokolskou, Karlovem, přes Svatoplukovu na Přemyslovku a dále ulicemi Vrahovickou, Janáčkovou a Pražskou. Jejich výzvy k zastavení motocyklista nerespektoval a naopak se jim pokusil vysokou rychlostí ujet.

Policisté hledali muže v montérkách. Přepadl ženu na Hloučele

ilustrační foto PČR

Mladou ženu napadl v úterý v podvečer v biokoridoru Hloučela zatím neznámý muž. Policisté po něm pátrají.

Podle policejní mluvčí Miluše Zajícové se jednalo o muže, jehož poznávacím znamením byly v době přepadení červené  montérky. V lesoparku jej po činu hledaly hlídky policistů. Bohužel bez úspěchu.

"V současné době se případem intenzivně zabýváme, prozatím ale nebudeme zveřejňovat bližší informace," sdělila PvNovinkám Zajícová. (ber)