Bohemian Rhapsody zcela zaplnila náměstí!

Bohemian Rhapsody zcela zaplnila náměstí!
Foto MMP
Další fotky: 
Bohemian Rhapsody zcela zaplnila náměstí!

Ve čtvrtek nabídlo Prostějovské kulturní léto další lahůdku. V prostoru u muzea se rozvinul příběh, který oslovil miliony lidí po celém světě. Nejinak tomu bylo v Prostějově, kde na promítání filmu Bohemian Rhapsody pod širým nebem dorazily stovky lidí.

"I když jsme nechali přidat spousty laviček, množství lidí stálo či si přineslo vlastní židličky i deky. Vydrželi ovšem do konce, což mne velmi těší. Myslím, že se nám záměr vrátit život do centra Prostějov daří," sdělila PvNovinkám náměstkyně primátora Milada Sokolová a dodala: "Ne vždy odcházím z akce zcela šťastná... Jsem! Bylo to úžasné! "

Stejný názor mají i diváci, kteří letní kino označují za vynikající nápad. "Byli jsme s manželem velmi spokojeni, nevadilo, že jsme oba ráno před pátou vstávali do práce. Stálo to za to," netajila se paní Irena.

Na další letní kino na náměstí TGM se můžete vypravit již 25. července, na programu je pohádka Asterix a tajemnství kouzelného lektvaru. Další promítání proběhne  8. srpna, kdy se bude promítat úspěšný český snímek Ženy v běhu se Zlatou Adamovskou, Vladimírem Polívkou, Terezou Kostkovou, Ondřejem Vetchým, Veronikou Khek Kubařovou a Jenovéfou Bokovou v hlavních rolích. (ber)

Poslat nový komentář