Muzeum kočárů bude otevřeno on-line!, zve Václav Obr

Muzeum kočárů bude otevřeno on-line!, zve Václav Obr
ilustrační foto plakát

Pro milovníky historie a příznivce Muzea kočárů v Čechách od Kosířem budou připraveny on-line přenosy ze slavnostního otevření muzea. Kvůli pandemické situaci a nařízení vlády,bohužel není možné ceremoniál uskutečnit tak, jak bylo zamýšleno. Ředitel muzea Václav Obr zve všechny zájemce, aby ojedinělou událost oslavili alespoň u obrazovek.

On-line přenosy budou začínat 1. dubna 2021 ve 12 hodin a 2. dubna 2021 v 17 hodin, přes náš kanál na síti Youtube. „Odkaz na video Vám sdělíme včas zde na webových stránkách a Facebooku,“ doplňuje Obr..

Prvního dubna začne program od 12 hodin a provázet jím budou Václav Žmolík, Jiří Kučera a Václav Obr. Účinkujících bude hodně. Zpívat bude Karolína Žmolíková-Cindrošová a Karel Kekeši, žehnat Páter Mgr. Roman Vlk. V nabídce bude přehlídka osobností na koních z různých období dějin - příjezd Svatého Václava, knížete a patrona České země, otce vlasti Karla IV., bavorského krále Maxmiliána I. Josefa a jeho maršálka, rakouské císařovny Alžběty Bavorské zvané Sisi. K vidění bude i kaskadérská a divadelní společnost „Štvanci“ a mnozí další.

Druhého dubna nabídne muzeum od 17 hodin Pašijový koncert Dity Hořínkové a Richarda Pachmana – „Dědictví otců zachovej nám, Pane“. Programem bude opět provázet Václav Obr. (ber)

Poslat nový komentář