Karel IV. se představí u hvězdárny. V Noci na Karlštejně

Karel IV. se představí u hvězdárny. V Noci na Karlštejně
ilustrační foto MD OL

V úterý 17. srpna od 19 hodin se v Kolářových sadech v Prostějově uskuteční představení Moravského divadla Olomouc. Herci představení odehrají v rámci svého kočování Olomouckým krajem.

„Na divadelní představení Moravského divadla Olomouc se nesmírně těším. Noc na Karlštejně, film plný úžasných melodií, je nezapomenutelný a stejně tak nadšeni budeme určitě i z tohoto vystoupení. Nepochybuji o tom, že Kolářovy sady rozezpívají nejen sami divadelníci, ale hlavně samotní návštěvníci,“ neskrývá nadšení Milada Sokolová, náměstkyně prostějovského primátora. Jak prozradila, pro více než tři stovky diváků budou připraveny židle či lavičky. „A pevně věřím, že si lidé s sebou přinesou i deky,“ směje se. Na místě bude nachystáno občerstvení, stejně jako budou k dispozici toalety. „Osobně považuji představení za vrchol letošního Prostějovského kulturního léta,“ dodává náměstkyně.

Vstup na představení Noc na Karlštejně je zdarma. V případě nepříznivého počasí se akce přesouvá do Městského divadla v Prostějově. (ber)

Poslat nový komentář