Květinové pyramidy se vrátily do centra města

Květinové pyramidy se vrátily do centra města
ilustrační foto
Další fotky: 
Květinové pyramidy se vrátily do centra města
Květinové pyramidy se vrátily do centra města

Květinová výzdoba náměstí T. G. Masaryka a Pernštýnského náměstí se dnes (3. 7. 2024) rozšířila o tři květinové pyramidy. Dvě z nich se nacházejí na Pernštýnském náměstí, jedna na náměstí T. G. Masaryka nedaleko muzea.

"Jsem ráda, že se opět podařilo najít vhodná místa pro květinové pyramidy v centru města, kde mohou udělat radost většímu množství lidí a kam v létě směřuje nejvíce návštěvníků. Myslím, že květiny a vůbec jakákoli zeleň do měst patří," uvedla 1. náměstkyně primátora Milada Sokolová. (red) 

Poslat nový komentář