Květinové pyramidy se vrátily do centra města
Vydáno: St, 07/03/2024 - 14:53
Květinová výzdoba náměstí T. G. Masaryka a Pernštýnského náměstí se dnes (3. 7. 2024) rozšířila o tři květinové pyramidy. Dvě z nich se nacházejí na Pernštýnském náměstí, jedna na náměstí T. G. Masaryka nedaleko muzea.
"Jsem ráda, že se opět podařilo najít vhodná místa pro květinové pyramidy v centru města, kde mohou udělat radost většímu množství lidí a kam v létě směřuje nejvíce návštěvníků. Myslím, že květiny a vůbec jakákoli zeleň do měst patří," uvedla 1. náměstkyně primátora Milada Sokolová. (red)



Poslat nový komentář