Mikuláš naděloval i na letišti
Vydáno: St, 12/07/2022 - 09:53
V sobotu 3. prosince zavítala na prostějovské letiště vzácná návštěva. V Aeroklubu Josefa Františka naděloval Mikuláš.
„Akce byla určena pro dětí členů a přátel aeroklubu. Děti řeknou Mikuláši nějakou říkanku a dostanou Mikulášské balíčky,“ sdělil PvNovinkám předseda klubu Libor Šebestík. Mikuláš s doprovodem chodí na letiště každoročně už víc, než 20 let. (ber)


Poslat nový komentář