Mikuláš naděloval i na letišti

Mikuláš naděloval i na letišti
Foto L. Šebestík
Další fotky: 
Mikuláš naděloval i na letišti

V sobotu 3. prosince zavítala na prostějovské letiště vzácná návštěva. V Aeroklubu Josefa Františka naděloval Mikuláš.

„Akce byla určena pro dětí členů a přátel aeroklubu. Děti řeknou Mikuláši nějakou říkanku a dostanou Mikulášské balíčky,“ sdělil PvNovinkám předseda klubu Libor Šebestík. Mikuláš s doprovodem chodí na letiště každoročně už víc, než 20 let. (ber)

Poslat nový komentář