OBRAZEM: Tvořivé knihovny v Alojzově již voněly jarem
Vydáno: Ne, 03/25/2018 - 13:34
I když se to venku nezdá, v obecním společenském sále začalo jaro. Konaly se zde dvě TVOŘIVÉ DÍLNY, které pořádala knihovna ve spolupráci s obecním úřadem.
Sobota patřila dětem a jejich doprovodu, přišly i čtenářky z Křenůvek. Pečení dekoračních perníčků a následné zdobení šlo všem pěkně od ruky, a to i těm nejmenším. Maminky a babičky donesly něco na zub, děti si mohly také pohrát s velkou stavebnicí a jinými hračkami. Jestli perníčky vydrží na jarní výzdobu nebo budou mít jiný osud, těžko říci. Voněly totiž úžasně. V pondělí se konala další dílna, vyráběly se ptáčci z plsti a beránci z pěnové gumy. "Jak vše dopadlo, se můžete podívat na fotografiích", dodaly knihovnice Mája, Hana a Julie. (red)









Poslat nový komentář