Nadýchala 3,14 promile, skončila na záchytce
Vydáno: So, 11/14/2015 - 10:10
V odpoledních hodinách 11.11.2015 tropila v blízkosti městských lázní opilá bezdomovkyně hluk. Skončila na záchytce.
"Při příjezdu hlídky ležela na zemi a nebyla schopná samostatného pohybu. Její společník byl z místa vykázán. I u něj byly patrné známky požití alkoholu, ale svůj stav dokázal zvládnout," sdělila strážník Jana Adámková. Žena, která nadýchala 3,14 promile, byla dopravena na záchytnou stanici do Olomouce. Pro podezření z přestupku proti veřejnému pořádku byla věc postoupena správnímu orgánu. (red)

Poslat nový komentář