Zájem o charitativní ples je opět rekordní!

Zájem o charitativní ples je opět rekordní!
ilustrační foto archiv Pomáháme tancem

Příští sobotu, 13. ledna, se ve Společenském domě v Prostějově koná již sedmý ročník charitativního plesu Pomáháme tancem. Výtěžek z této akce bude opět věnován na dobrou věc – nadstandardní terapie pro žáky mateřské a základní školy speciální. Podle organizátorů zájem opět překonal předchozí ročník.

"Včera se podařilo zadat poslední místo k sezení. Loni jsme do poslední chvíle nevěděli, jestli bude potřeba otevřít druhé přísálí, nyní, víc než týden před plesem, je využita plná kapacita včetně obou přísálí,“ pochvaluje si Tomáš Lázna, předseda spolku Pomáháme tancem, který akci pořádá.

Další překvapení organizátorům nachystal velký zájem o lístky v předprodeji. „Na našem plese byl vždy mezi návštěvníky vysoký podíl studentů. Vycházíme jim vstříc a vydáváme speciální lístky, které jsou levnější, než ty obyčejné. Právě obyčejné se ale dnes na předprodejních místech nečekaně vyprodaly,“ vysvětluje Lázna. Zbývající lístky organizátoři uvolní do závěrečné vlny předprodeje, která bude probíhat v příštím týdnu v Koženém zboží na náměstí T. G. Masaryka. Poté budou lístky k dispozici ještě na místě, ovšem za vyšší cenu.

V rámci plesu se mohou návštěvníci těšit na spoustu tance v doprovodu kapely Gibon, tombolu, pestrá taneční vystoupení i Bike trial show s mistrem světa. Záštitu nad akcí převzala Milada Sokolová, předsedkyně Okrašlovacího spolku města Prostějova. (red)

 

 

Poslat nový komentář