Druhé Moravské setkání automobilů RVHP opět ve Žraloku! Již tento víkend!

Druhé Moravské setkání automobilů RVHP opět ve Žraloku! Již tento víkend!
ilustrační foto plakát

Po famózním úspěchu prvního ročníku Moravského setkání automobilů RVHP se hlavní organizátor Roman Nezhyba pustil do druhého. V době od 8. do 10. září bude autokemp Žralok v Plumlově opět patřit stovkám vozidel a motocyklů všech značek bývalého východního bloku.

„Účastníky bude opět čekat bohatý program, slíbit mohu i to, že na své si přijdou nejen milovníci policejní historie,“naznačil Roman Nezhyba. I když účastníci se začnou sjíždět již v pátek, hlavní program je naplánován na sobotu 9. září. Začne v 10 hodin, na spanilou jízdu na letiště o Olomouce se kolona vydá o půl jedné, zpět do Žraloka se vrátí kolem sedmnácté hodiny. "Máme připravenu mimo jiné ruličkovou tombolu a také ohňostroj," přidal pozvání Nezhyba. Vstupné na akci je dobrovolné, registrace vozila přijde na pouhých 50 korun.

Bližší informace najdete na www.pohotovostni-utvar-vb.cz. (ber)

Poslat nový komentář