Druhé Moravské setkání automobilů RVHP opět ve Žraloku! Již tento víkend!
Po famózním úspěchu prvního ročníku Moravského setkání automobilů RVHP se hlavní organizátor Roman Nezhyba pustil do druhého. V době od 8. do 10. září bude autokemp Žralok v Plumlově opět patřit stovkám vozidel a motocyklů všech značek bývalého východního bloku.
„Účastníky bude opět čekat bohatý program, slíbit mohu i to, že na své si přijdou nejen milovníci policejní historie,“naznačil Roman Nezhyba. I když účastníci se začnou sjíždět již v pátek, hlavní program je naplánován na sobotu 9. září. Začne v 10 hodin, na spanilou jízdu na letiště o Olomouce se kolona vydá o půl jedné, zpět do Žraloka se vrátí kolem sedmnácté hodiny. "Máme připravenu mimo jiné ruličkovou tombolu a také ohňostroj," přidal pozvání Nezhyba. Vstupné na akci je dobrovolné, registrace vozila přijde na pouhých 50 korun.
Bližší informace najdete na www.pohotovostni-utvar-vb.cz. (ber)

Poslat nový komentář