Sokol Určice - Jiskra Rapotín 1:2 (1:0)

foto Lubomír Kaprál

V utkání 2. kola KP proti sobě nastoupily celky, které v prvním utkání bodovat nedokázaly.

První poločas byl oboustranně opatrný. Rapotín hrozil většinou pouze ze standardních situací, nebo z rohů. Jedinou branku úvodní půle vstřelil Halouzka po rohovém kopu Menšíka 1:0. Za zmínku ještě stála příležitost Menšíka z poslední minuty, ale byl tísněn obránci a ti mu dobře zakončit nedovolili. Hned po změně stran šel M. Trajer nešetrně do souboje s hostujícím brankářem, za což viděl žlutou kartu. Žlutou kartu viděl i hostující Michal Kocourek, který běžel zákrok na brankáře pomstít, a srazil Trajera na zem. Bohužel brankář byl zraněn a hosté museli nuceně střídat. V 60. minutě M. Trajer vystřelil ze střední vzdáleností a míč prosvištěl těsně kolem tyče do zámezí. Do akcí se dostávali i hosté. S nebezpečnými střelami Březiny i Martina Kocourka si gólman Běhalík poradil. V 83. minutě viděl druhou žlutou kartu M. Trajer a byl vyloučen. Od tohoto okamžiku se hosté chopili příležitosti a trestali. V 86. minutě vyrovnal Maňka. Určice v té době byly pod obrovským tlakem. Dílo zkázy dokončil v 94. minutě Valenta, díky čemuž si Rapotín zajistil prémiové vítězství v krajském přeboru.