Sokol Určice B -Sokol Čechovice B 4:0 (1:0)

Foto Lubomír Kaprál
Další fotky:

Po čtyřech utkáních hraných na hřištích soupeřů se béčko Určic v 11. kole okresního přeboru představilo domácímu publiku. Střetlo se s rezervou Čechovic.

Pěkné podzimní počasí fotbalu přálo. V prvním poločase si ani jedno z mužstev nevypracovalo vyloženou brankovou příležitost. Ve 32. minutě využil Foret nedorozumění v domácí obraně, dostal se k míči, před sebou měl pouze brankáře, ale zakončil nepřesně. V 45. minutě rozehráli domácí přetažený rohový kop. Na míč si naběhl Mlčoch, jeho hlavičku obrana hostí vyrazila ke Krajíčkovi a ten dorazil míč do sítě.

Na začátku druhého poločasu se po pěkné kombinační akci trefil za Zapletalova záda Berčák a Určice vedly - 2:0. V dalším průběhu hry byli domácí mnohem aktivnější než rezerva Čechovic. Jenže několik šancí, které nejčastěji zakončovali Mohelník a Berčák, skončilo nevyužito. V 83. minutě se v šestnáctce hostí dostal k míči Žáček, zamířil k pravé tyči a zajistil svému týmu tří gólové vedení. Definitivní podobu výsledku dal v poslední minutě utkání střídající Pavlů, který míč vyražený brankářem usměrnil za jeho záda. V té době byl na hřišti pouze dvě minuty.