Prostějovský kriminalista a fotograf Josef Franc hostem televizního pořadu

Prostějovský kriminalista a fotograf Josef Franc hostem televizního pořadu
ilustrační foto

 

 

Pozvání Jiřího Kráčalíka, ředitele Mezinárodního festivalu outdoorových filmů, přijal Josef Franc z Prostějova – Člen svazu českých fotografů, cestovatel, amatérský filmař a profesionální kriminalistický technik a fotograf, stálý dopisovatel rubriky Cestování s Francovými na našem webu www.pvnovinky.cz.

Pánové Franc a Kráčalík vám společně nabídnou zajímavé povídání o cestování a natáčení, ale také fotografování, soutěžích a výstavách. Poskytnou různé náměty, kam a jak se dostat o prázdninách na dostupnější místa, než kam jezdí obvykle hosté našeho pořadu. Podělí se o nevšední zážitky z nespoutané přírody a fotogenických míst Evropy. Poradí, jak navštívená místa ztvárnit v hodnotné fotografii nebo i filmu, popřípadě jak připravit literární podobu. A závěrem se i dozvíte se, jak se Vaše výtvory mohou zveřejnit v některých outdoorových časopisech nebo si udělat vlastní výstavu.

Sledujte tedy 16. díl pořadu Outdoor Films s podtitulem „Staňte se outdoorovým cestovatelem“ dnes, 25. května na televizi Noe ve 20:00 hodin.

Poslat nový komentář