Foto ber
Nemalé finance stojí každým rokem „práce“ vandalů, kteří se podepisují na stavu odpadových nádob ve městě.
„Je jasné, že městský mobiliář potřebuje údržbu a opravu z důvodů opotřebení a stáří. Co se pochopit ovšem nedá je naprosto zbytečný vandalismus, který město stojí nemalé prostředky při následné obnově. I v letošním roce bylo městu pojišťovnou poskytnuto pojistné plnění za pojistné události při škodách na majetku města. Jedná se o poškozený kontejner na papír v ulici Marie Pujmanové a poškozené nebo zničené odpadkové koše na území celého města v počtu 32 kusů.