magistrátm vandalismus

Poničené odpadkové koše přišly na 40 tisíc

Foto ber

Nemalé finance stojí každým rokem „práce“ vandalů, kteří se podepisují na stavu odpadových nádob ve městě.

„Je jasné, že městský mobiliář potřebuje údržbu a opravu z důvodů opotřebení a stáří. Co se pochopit ovšem nedá je naprosto zbytečný vandalismus, který město stojí nemalé prostředky při následné obnově. I v letošním roce bylo městu pojišťovnou poskytnuto pojistné plnění za pojistné události při škodách na majetku města. Jedná se o poškozený kontejner na papír v ulici Marie Pujmanové a poškozené nebo zničené odpadkové koše na území celého města v počtu 32 kusů.