mrtví

Alespoň jedna dobrá zpráva k havárii u Ohrozimi

ilustrační foto

 

Potěšující zpráva přišla z Fakultní nemocnice Olomouc. Stav jednadvacetiletého mládence, který jako jediný přežil nedělní tragickou nehodu u Ohrozimi, se neustále zlepšuje. S největší pravděpodobností by mohl být ještě tento týden propuštěn domů.

"Lékaři ošetřili zranění, která utrpěl v oblasti břicha a hrudníku, specializovaným výkonem na hybridním sále, takže nemusel být operován,“ sdělil PvNovinkám mluvčí FN Olomouc Egon Havrlant. Mladík leží podle jeho slov momentálně na úrazové jednotce intenzivní péče ve stabilizovaném stavu a je při vědomí. Pokud se bude i nadále zlepšovat, lékaři uvažují, že ho koncem týdne propustí do domácího léčení.

Tragická havárie – aktualizováno

ilustrační foto

 

Tragickou nehodu, která se stala v neděli ve tři hodiny ráno mezi Vícovem a Ohrozimí, přežil jediný pasažér. Jednadvacetiletého mladíka transportovala záchranka do FN Olomouc. Podle lékařů má naději se uzdravit.

„Mladík utrpěl těžká poraněním v oblasti hrudníku a břicha. Včera ho lékaři probudili z umělého spánku. V současné době už je při vědomí, ale je stále je napojený na dýchací přístroj,“ sdělil v pondělí ráno PvNovinkám Egon Havrlant, mluvčí Fakultní nemocnice Olomouc. Mladík je podle jeho slov stabilizovaný a není v ohrožení života.

Tragická nehoda nad ránem si vyžádala krutou daň

ilustrační foto

Řidič a jeho spolujezdec na předním sedadle zahynuli při tragické havárii osobního auta v noci na neděli na silnici mezi Vícovem a Ohrozimí na Prostějovsku.

Vůz Alfa Romeo vyjel ve tři čtvrtě na tři ráno ze silnice a narazil do stromu. "Ve voze řízeném 19letým řidičem cestovali dva mladí muži ve věku 21 a 26 let. Dva na místě zemřeli, třetí byl s těžkým zraněním převezen do Fakultní nemocnice v Olomouci," uvedla policejní mluvčí Irena Urbánková.

"Smrtelné zranění utrpěl 19 letý řidič a 26 letý spolujezdec, těžké zranění utrpěl 21 letý spolujezdec", dodala pro upřesnění Urbánková.

Co bylo příčinou nehody policisté šetří. Silnice byla po dobu zásahu záchranářů uzavřena. (red)