Foto Jiří Pospíšil
Před chvílí nám doputovala do FB zprávy hromada fotografií a výstižný popisek. Copak se to v OP a s OP děje?
"Když jsem přišel domů z práce, udělal jsem si kafíčko a šel jsem se kochat na balkon do širého kraje. Něco mi tu nehrálo, v bývalém OP Prostějov chybí okna. Kafíčko jsem rychle vypil, vzal jsem záznamovou techniku, a fofrem rychle do auta. Posílám několik snímků okolo "místa činu". Když jsem se přiblížil k plotu, byl tam nějaký mladík, velmi ho zaujímalo, proč to fotografuji, nejspíš nebyl moc rád. Tomu mladíkovi jsem jen odpověděl, že je to zajímavá akce a podívaná. Poté tam přišli ještě další dva človíčci. Stále mě pozorovali. Myslím, že to byli ti údajní spolumajitelé.