FOto FB, pí Vymlátlová
Narození dítěte je v životě každé ženy jedinečným a nezapomenutelným zážitkem. Mnohdy se bohužel kvůli lidem „okolo“ ale změní ve vzpomínku veskrze nepříjemnou. Tu lepší zkušenost a poděkování do redakce zaslala maminka Lukáška Holuba.
„Chtěla bych veřejně poděkovat porodní asistentce Olze Malanové. Měla s našim problémovým porodem víc než dost práce a ještě pořád nešetřila chválou, jak nám naprosto ukázkově jde. Byla mi velkou psychickou oporou, navíc je to velmi laskavá, hodná a obětavá paní,“ popsala Lukáškova maminka. „Na tuhle ženu může být prostějovská porodnice a celá nemocnice víc než pyšná. Není nic lepšího, než rodit s tak úžasným a ochotným člověkem. Pomohla nám ve chvíli, kterou si už budeme pamatovat do konce života,“ vzpomíná na 2.