sambo

Sambo Prostějov hledá nové členy!

ilustrační foto plakát

Sportovní klub Sambo Prostějov hledá nové členy. Pořádá nábor určený dětem od sedmi let.

Nábor pobíhá každé pondělí, středu a pátek od 16 hodin v suterénní tělocvičně v administrativní budově ZD Moravan v Domamyslicích. Děti trénuje zkušený Valentin Panfili.

Sambo je ruský zápasnický sport, který rozvíjí kondici, zdraví a sebevědomí. Veškeré další informace naleznete na přiloženém plakátku. (red)

 

Sambo Prostějov přivezlo třetí místo z německého Lüneburgu

Foto Sambo Prostějov

Včera se v německém Lüneburgu účastnilo klání také Sambo Prostějov a vyhrálo třetí místo z jedenácti soutěžících skupin.

„Jedná se o chlapce, kteří 3x tydně trénují Sambo pod vedením Mgr. Valentina Panfiliho“, napsal k zaslané fotografii Pavel Sedláček, jeden z tatínků soutěžících hochů.

Sambo je ruský zápasnický sport, který rozvíjí kondici, zdraví a sebevědomí. Je to sebeobrana bez zbraně, která byla hodně rozšířena v bývalém Sovětském svazu. (red)

Sambo Prostějov bodovalo v Německu!

ilustrační foto

Sambo Prostějov dovezlo v sobotu devátého prosince šest medailí ze zápasu v německém Lüneburgu. Celkově je Prostějov a vůbec Česká republika na třetím místě v tomto sportu.

Jedná se o chlace, kteří 3x tydně trénují Sambo a občas si změří síly s judisty v Sokolovně pod vedením zkušeného trenéra Mgr. Valentina Panfiliho.

Sambo je ruský zápasnický sport, který rozvíjí kondici, zdraví a sebevědomí. Je to  sebeobrana bez zbraně, která byla hodně rozšířena v bývalém Sovětském svazu. (red)