strom splněných přání

Pod Stromem splněných přání se sešlo 217 přání. Organizace je mají již pod svou střechou

ilustrační foto FB

V pořadí dvanáctý ročník akce Strom splněných přání uspořádál Okrašlovací spolek města Prostějova ve spolupráci ve spolupráci s dalším spolkem, a to Pomáháme tancem Tomáše Lázny. Radost jste opět mohli udělat seniorům i dětem z našeho regionu. Tentokrát jich svá přání vyslovily více než dvě stovky, dvě stě sedmnáct.

„Oslovila jsem ADP Sanco, Azylový dům pro rodiče a děti, Centrum sociálních služeb Prostějov - chráněné bydlení, domov pro seniory i domovy se zvláštním režimem, Dětský domov Plumlov, Domov Daliborka, Domov Jesenec, Domov seniorů na Nerudově ulici a SOS vesničky. Sociální pracovníci vytipovali potřebné klienty a zaslali jméno, věk, název přání a fotografii či malůvku dárku, který si jejich svěřenec přeje,“ vypočítala prostějovská hlavní organizátorka, předsedkyně Okrašlovacího spolku a 1. náměstkyně primátora Milada Sokolová. 

Pod Stromem splněných přání chybí posledních šest dárků!

Foto archiv PvN

V pořadí dvanáctý ročník akce Strom splněných přání pořádá Okrašlovací spolek města Prostějova ve spolupráci ve spolupráci s dalším spolkem, a to Pomáháme tancem Tomáše Lázny. Radost můžete opět udělat seniorům i dětem z našeho regionu. Mnoho už jich nezbývá.

Dárky, které můžete dětem či seniorům věnovat, jsou vystaveny na webu https://strompraniprostejov.cz/, kde je možné je zarezervovat a následně zakoupit. 

Rezervované dárky pod Stromem splněných přání utěšeně přibývají

ilustrační foto archiv PvNovinky.cz

V pořadí dvanáctý ročník akce Strom splněných přání pořádá Okrašlovací spolek města Prostějova ve spolupráci ve spolupráci s dalším spolkem, a to Pomáháme tancem Tomáše Lázny. Radost můžete opět udělat seniorům i dětem z našeho regionu. Mnoho už jich nezbývá. 

„Oslovila jsem opět domovy seniorů a dětské domovy, aby  nám v případě zájmu zaslali jméno, věk, název přání a fotografii či malůvku dárku, který si jejich svěřenec přeje,“ vypočítala prostějovská hlavní organizátorka, předsedkyně Okrašlovacího spolku a 1. náměstkyně primátora Milada Sokolová.

Dárky, které můžete dětem či seniorům věnovat, jsou vystaveny na webu https://strompraniprostejov.cz/, kde je možné je zarezervovat a následně zakoupit. 

Opět budeme moci plnit vánoční přání. Dětem i seniorům!

ilustrační foto archiv PvN

V pořadí již dvanáctý ročník akce Strom splněných přání bude opět pořádat Okrašlovací spolek města Prostějova ve spolupráci s dalším spolkem, a to Pomáháme tancem Tomáše Lázny. Radost budeme opět moci udělat seniorům i dětem z našeho regionu.

„Oslovila jsem opět domovy seniorů i dětské domovy, děti ze sociálně slabších rodin prostřednictvím neziskové organiizace SOS Vesničky i azylového domu, aby nám v případě zájmu zaslali jméno, věk, název přání a fotografii či malůvku dárku, který si jejich svěřenec přeje,“ vypočítala prostějovská hlavní organizátorka, předsedkyně Okrašlovacího spolku a 1. náměstkyně primátora Milada Sokolová.

Splňme vánoční přání dětem a seniorům. Zbývají poslední!

ilustrační foto archiv PvNovinky.cz

Již jedenáctý ročník akce Strom splněných přání  pořádá Okrašlovací spolek Prostějova ve spolupráci se spolkem Dobré místo pro život. Radost budete moci opět udělat dětem i seniorům z našeho regionu. K rezervaci jsou poslední dárky z celkem 252 přání.

"Dárků pro děti chybí v úterý ráno šestnáct. Najdete je na https://www.dobremistoprozivot.cz/stromProstejov2022. Opět poputují dětem z Azylového centra Prostějov, dětem ze sociálních slabých rodin, o které pečuje SOS Kompas Prostějov, a  Dětské domovy Plumlov a Konice," uvedla prostějovská hlavní organizátorka, předsedkyně Okrašlovacího spolku Milada Sokolová. 

Zbývá řada dárků pro děti a seniory! Pomůžeme?

ilustrační foto archiv PvNovinky.cz

Již jedenáctý ročník akce Strom splněných přání pořádá Okrašlovací spolek Prostějova ve spolupráci se spolkem Dobré místo pro život. Radost budete moci opět udělat dětem i seniorům z našeho regionu. Dárky jsou již k rezervaci.

"Dárky pro děti najdete na https://www.dobremistoprozivot.cz/stromProstejov2022. Opět poputují dětem z Azylového centra Prostějov, dětem ze sociálních slabých rodin, o které pečuje SOS Kompas Prostějov, a Dětské domovy Plumlov a Konice," uvedla prostějovská hlavní organizátorka, předsedkyně Okrašlovacího spolku Milada Sokolová. 

Opět můžete plnit vánoční přání! Dětem i seniorům

ilustrační foto archiv ber

Již jedenáctý ročník akce Strom splněných přání  pořádá Okrašlovací spolek Prostějova ve spolupráci se spolkem Dobré místo pro život. Radost budete moci opět udělat dětem i seniorům z našeho regionu. V této chvíli jsou již dárky k rezervaci.

S nápadem obdarovat děti z dětských domovů dárkem, který si sami přejí, přišla předsedkyně občanského sdružení Dobré místo pro život, Věra Novotná. "Její nabídku, "inzerovat" dárky na jejich webu, jsme s potěšením přijali, letos spolupracujeme již po jedenácté. Dárky opět poputují dětem z Azylového centra Prostějov, dětem ze sociálních slabých rodin, o které pečuje SOS Kompas Prostějov, a Dětské domovy Plumlov a Konice," uvedla prostějovská hlavní organizátorka, předsedkyně Okrašlovacího spolku Milada Sokolová. 

Pod stromem splněných přání přibyla i seniorská

Foto archiv PVNovinek

Jak PvNovinky informovaly, jedenáctý ročník akce Strom splněných přání už zná přání dětí. A teď k nim přibyla seniorská.

„Oslovila jsem opět Domov Daliborka Prostějov, Domov pro seniory Jesenec, ADP – SANCO – Dům domácí péče, Domov seniorů Prostějov, Centrum sociálních služeb Prostějov i Léčebnu dlouhodobě nemocných Nemocnice Prostějov, aby nám v případě zájmu zaslali jméno, věk, název přání a fotografii či malůvku dárku, který si jejich svěřenec přeje,“ vypočítala prostějovská hlavní organizátorka, předsedkyně Okrašlovacího spolku a první náměstkyně primátora Milada Sokolová.

Strom splněných přání je opět tu! Prozatím s přáními dětí!

ilustrační foto archiv ber

Již jedenáctý ročník akce Strom splněných přání pořádá Okrašlovací spolek Prostějova ve spolupráci se spolkem Dobré místo pro život. Radost budete moci opět udělat dětem i seniorům z našeho regionu. V této chvíli jsou připraveny k rezervaci dárky pro děti.  

S nápadem obdarovat děti z dětských domovů dárkem, který si sami přejí, přišla předsedkyně občanského sdružení Dobré místo pro život, Věra Novotná. "Její nabídku, "inzerovat" dárky na jejich webu, jsme s potěšením přijali, letos spolupracujeme již po jedenácté. Dárky tentokrát poputují dětem do Azylového domu pro rodiče a děti v Prostějově, dětem ze sociálních slabých rodin, o které pečuje SOS Kompas Prostějov, a do dětských domovů Plumlov a Konice," uvedla prostějovská hlavní organizátorka, předsedkyně Okrašlovacího spolku Milada Sokolová. 

Do domovů, rodin i léčeben míří již vánoční dárky ze Stromu splněných přání

ilustrační foto

Na dvě stě padesát dárků pro děti a seniory letos poputuje díky Stromu splněných přání do domovů dětí a seniorů, léčeben, do sociálně slabých rodin a také azylového domu. Hlavní prostějovské organizátorka, náměstkyně primátora a předsedkyně Okrašlovacího spolku Prostějov děkuje všem, kdo otevřeli svá srdce a peněženky.

„V sobotu a neděli jsme již rozvezli dárky do prostějovské léčebny dlouhodobě nemocných, do Domova seniorů na Nerudově, do Jesence i do domova Daliborka Charita,“ vypočítala Milada Sokolová s tím, že jako každý rok bohužel chybělo pár balíčků. „Někteří se diví, že si dárky objednali, někteří vezmou telefon, pak jej položí a již se nedovolám, jiní telefon neberou vůbec. Naštěstí se obratem našli noví dárci, vše bude již brzy kompletní a my můžeme pokračovat v rozvozu.“