strom splněných přání

Splňme vánoční přání dětem a seniorům. Zbývají poslední!

ilustrační foto archiv PvNovinky.cz

Již jedenáctý ročník akce Strom splněných přání  pořádá Okrašlovací spolek Prostějova ve spolupráci se spolkem Dobré místo pro život. Radost budete moci opět udělat dětem i seniorům z našeho regionu. K rezervaci jsou poslední dárky z celkem 252 přání.

"Dárků pro děti chybí v úterý ráno šestnáct. Najdete je na https://www.dobremistoprozivot.cz/stromProstejov2022. Opět poputují dětem z Azylového centra Prostějov, dětem ze sociálních slabých rodin, o které pečuje SOS Kompas Prostějov, a  Dětské domovy Plumlov a Konice," uvedla prostějovská hlavní organizátorka, předsedkyně Okrašlovacího spolku Milada Sokolová. 

Zbývá řada dárků pro děti a seniory! Pomůžeme?

ilustrační foto archiv PvNovinky.cz

Již jedenáctý ročník akce Strom splněných přání pořádá Okrašlovací spolek Prostějova ve spolupráci se spolkem Dobré místo pro život. Radost budete moci opět udělat dětem i seniorům z našeho regionu. Dárky jsou již k rezervaci.

"Dárky pro děti najdete na https://www.dobremistoprozivot.cz/stromProstejov2022. Opět poputují dětem z Azylového centra Prostějov, dětem ze sociálních slabých rodin, o které pečuje SOS Kompas Prostějov, a Dětské domovy Plumlov a Konice," uvedla prostějovská hlavní organizátorka, předsedkyně Okrašlovacího spolku Milada Sokolová. 

Opět můžete plnit vánoční přání! Dětem i seniorům

ilustrační foto archiv ber

Již jedenáctý ročník akce Strom splněných přání  pořádá Okrašlovací spolek Prostějova ve spolupráci se spolkem Dobré místo pro život. Radost budete moci opět udělat dětem i seniorům z našeho regionu. V této chvíli jsou již dárky k rezervaci.

S nápadem obdarovat děti z dětských domovů dárkem, který si sami přejí, přišla předsedkyně občanského sdružení Dobré místo pro život, Věra Novotná. "Její nabídku, "inzerovat" dárky na jejich webu, jsme s potěšením přijali, letos spolupracujeme již po jedenácté. Dárky opět poputují dětem z Azylového centra Prostějov, dětem ze sociálních slabých rodin, o které pečuje SOS Kompas Prostějov, a Dětské domovy Plumlov a Konice," uvedla prostějovská hlavní organizátorka, předsedkyně Okrašlovacího spolku Milada Sokolová. 

Pod stromem splněných přání přibyla i seniorská

Foto archiv PVNovinek

Jak PvNovinky informovaly, jedenáctý ročník akce Strom splněných přání už zná přání dětí. A teď k nim přibyla seniorská.

„Oslovila jsem opět Domov Daliborka Prostějov, Domov pro seniory Jesenec, ADP – SANCO – Dům domácí péče, Domov seniorů Prostějov, Centrum sociálních služeb Prostějov i Léčebnu dlouhodobě nemocných Nemocnice Prostějov, aby nám v případě zájmu zaslali jméno, věk, název přání a fotografii či malůvku dárku, který si jejich svěřenec přeje,“ vypočítala prostějovská hlavní organizátorka, předsedkyně Okrašlovacího spolku a první náměstkyně primátora Milada Sokolová.

Strom splněných přání je opět tu! Prozatím s přáními dětí!

ilustrační foto archiv ber

Již jedenáctý ročník akce Strom splněných přání pořádá Okrašlovací spolek Prostějova ve spolupráci se spolkem Dobré místo pro život. Radost budete moci opět udělat dětem i seniorům z našeho regionu. V této chvíli jsou připraveny k rezervaci dárky pro děti.  

S nápadem obdarovat děti z dětských domovů dárkem, který si sami přejí, přišla předsedkyně občanského sdružení Dobré místo pro život, Věra Novotná. "Její nabídku, "inzerovat" dárky na jejich webu, jsme s potěšením přijali, letos spolupracujeme již po jedenácté. Dárky tentokrát poputují dětem do Azylového domu pro rodiče a děti v Prostějově, dětem ze sociálních slabých rodin, o které pečuje SOS Kompas Prostějov, a do dětských domovů Plumlov a Konice," uvedla prostějovská hlavní organizátorka, předsedkyně Okrašlovacího spolku Milada Sokolová. 

Do domovů, rodin i léčeben míří již vánoční dárky ze Stromu splněných přání

ilustrační foto

Na dvě stě padesát dárků pro děti a seniory letos poputuje díky Stromu splněných přání do domovů dětí a seniorů, léčeben, do sociálně slabých rodin a také azylového domu. Hlavní prostějovské organizátorka, náměstkyně primátora a předsedkyně Okrašlovacího spolku Prostějov děkuje všem, kdo otevřeli svá srdce a peněženky.

„V sobotu a neděli jsme již rozvezli dárky do prostějovské léčebny dlouhodobě nemocných, do Domova seniorů na Nerudově, do Jesence i do domova Daliborka Charita,“ vypočítala Milada Sokolová s tím, že jako každý rok bohužel chybělo pár balíčků. „Někteří se diví, že si dárky objednali, někteří vezmou telefon, pak jej položí a již se nedovolám, jiní telefon neberou vůbec. Naštěstí se obratem našli noví dárci, vše bude již brzy kompletní a my můžeme pokračovat v rozvozu.“

Zbývá splnit na šest desítek přání. Dětem i seniorům!

ilustrační foto ber

Již desátý ročník akce Strom splněných přání pořádá Okrašlovací spolek města Prostějova ve spolupráci se spolkem Dobré místo pro život. Radost můžete opět udělat dětem i seniorům z našeho regionu. Z dvě stě padesáti dárků zbývá šedesátka.

"I letos jde o dárky pro klienty z Domova Daliborka Prostějov, seniory z Domova pro seniory Jesenec, seniory z Domova seniorů Prostějov, Centra sociálních služeb Prostějov i Léčebnu dlouhodobě nemocných Nemocnice Prostějov," vypočítala prostějovská hlavní organizátorka, předsedkyně Okrašlovacího spolku Milada Sokolová. 

Opět můžete plnit vánoční přání. Dětem i seniorům!

Ilustrační foto ber

Již desátý ročník akce Strom splněných přání pořádá Okrašlovací spolek Prostějova ve spolupráci se spolkem Dobré místo pro život. Radost budete moci opět udělat dětem i seniorům z našeho regionu.

„I letos půjde o dárky pro klienty z Domova Daliborka Prostějov, seniory z Domova pro seniory Jesenec, seniory z Domova seniorů Prostějov, Centra sociálních služeb Prostějov i Léčebnu dlouhodobě nemocných Nemocnice Prostějov," vypočítala prostějovská hlavní organizátorka, předsedkyně Okrašlovacího spolku Milada Sokolová. 

Opět se budou plnit vánoční přání. Dětem a seniorům!

ilustrační foto ber

Jubilejní desátý ročník akce Strom splněných přání bude pořádat Okrašlovací spolek Prostějova ve spolupráci s občanským sdružením Dobré místo pro život. Radost budete opět moci udělat dětem i seniorům z našeho regionu. 

„Oslovila jsem opět Domov Daliborka Prostějov, Domov pro seniory Jesenec, ADP - SANCO - Dům domácí péče, Domov seniorů Prostějov, Centrum sociálních služeb Prostějov i Léčebnu dlouhodobě nemocných Nemocnice Prostějov, aby nám v případě zájmu zaslali jméno, věk, název přání a fotografii či malůvku dárku, který si jejich svěřenec přeje,“ vypočítala prostějovská hlavní organizátorka, předsedkyně Okrašlovacího spolku a náměstkyně primátora Milada Sokolová.

Letos dárci splnili 330 vánočních přání. Díky za děti a seniory!

Foto Okrašlovací spolek

Desátý ročník akce Strom splněných přání pořádal Okrašlovací spolek města Prostějova ve spolupráci se spolkem Dobré místo pro život. Radost mohli dárci opět udělat dětem i seniorům z naší oblasti. Letos to bylo 330 dárků. K majitelům se dostaly všechny.

Dárky putovaly do Domova pro seniory Jesenec, Charity Daliborka, Domova pro seniory Prostějov na Nerudově ulici, Centra sociální pomoci na Lidické, ADP - SANCO - Dům domácí péče, prostějovské Léčebny dlouhodobě nemocných, Azylového domu pro rodiče s dětmi, SOS Kompas Prostějov a Dětského domova Plumlov a Konice. "Letos sociální pracovníci vytipovali 330 potřebných. Všechna přání našla své „Ježíšky“ a já jsem dárky v minulých dnech rozvezla,“ uvedla prostějovská hlavní organizátorka, předsedkyně Okrašlovacího spolku Milada Sokolová.