Foto čtenář David
Krátce po poledni připutovaly do redakčního e-mailu fotografie z prostějovského hlavního nádraží. Zahořela tam odstavená lokomotiva.
Stroj není funkční, přesto si v něm táborák občas někdo udělá. Před časem to byly děti, které zde kouřily a podpálily hadry, nanošené bezdomovci. "Volal jsem hasiče," podotkl autor fotografií. "Uvnitř lokomotivy hořel odpad, staré hadry, papíry a podobně," sdělila redakci mluvčí hasičů Vladimíra Hacsiková. Škoda nevznikla žádná. (red)