Úspěšné zakončení taneční sezóny TS Zumba s Veronikou

Úspěšné zakončení taneční sezóny TS Zumba s Veronikou
Foto archiv Zumba s Veronikou
Další fotky: 
Úspěšné zakončení taneční sezóny TS Zumba s Veronikou
Úspěšné zakončení taneční sezóny TS Zumba s Veronikou
Úspěšné zakončení taneční sezóny TS Zumba s Veronikou

TS Zumba s Veronikou se po roční odmlce, kdy se hlavni vedoucí Veronika Petrželová Bašná věnovala mateřským povinnostem, opět vrátila na výsluní.

Letošní taneční sezóna byla velmi úspěšná. Děti se zúčastnily mnoha soutěží, mimo jiné například v Olomouci či Brně, a z každé soutěži si přivezly medaili. Ty nejcennější si ale přivezly z finále Mia festivalu, což je největší taneční soutěž pro Hobby skupiny v České republice,, a jedinná taneční soutěž, kde je možné se utkat s těmi nejlepšími přímo v kategorii "Zumba".

TS Zumba s Veronikou zde letos (3.6.2018) urvala v kategorii MINI 3. místo, v kategorii DĚTI 5. místo a v kategorii JUNIOR dokonce 1. místo! Juniorky tak letos neměly konkurenci a staly se mistry v ČR pro rok 2018. Jsem velmi ráda, že se holkám moc daří. Všechny děti se moc snaží. I když je na mne někdy vyvíjen tlak, že zumbu pořád držím v Hobby kategorii, že si z dětí nevybírám, jsem  neústupná a na soutěže mohou jet oopravdu všechny děti, které mají zájem a dochází na tréninky.

"Do zumby se může přihlásit opravdu každá dívka nebo každý kluk, kterého baví tanec a chce patřit do naší skvělé party. Nemáme tu žádná omezení. Hlavní pro nás je užít si zábavu na trénincích, na vystoupeních, na soutěžích, prostě všechno zkusit, všechno společně zažít", říká Veronika.

Úspěšnou taneční sezónu zakončilo TS desátého června velkým vystoupením, které se konalo na fotbalovém hřišti v Kralicích na Hané, odkud Veronika pochází. Na vystoupení došly bezmála dvě stovky lidí a solečně na dobrovolném vstupném a na dražbě poháru společně vybrali 11 262 korun. "Tyto peníze budou rozděleny mezi Dětské oddělení nemocnice v Prostějově a mezi neziskovou organizaci Jezevčíci v nouzi, která sídlí v Olomouci", uvedla Veronika.

I když letošní taneční sezóna již oficiálně skončila, v létě s dětmi vystoupí Zumba s Veronikou na několika akcích - např. na Zlaté farmě ve Štětovicích při akci nazvané "Vítání slunovratu", v Hrochově na akci pořádané pro děti nebo na hodech v Biskupicích. "V druhé polovině července také pořádáme dva turnusy příměstského tábora, druhý turnus je sice již dlouho plně obsazený, ale v prvním turnuse, který se bude konat od 9.-13.7. máme ještě pár volných míst. Na všechny se budeme těšit zase od září, v nové taneční sezóně 2018/2019. Pokud tedy vaše dítko rádo tancuje, přijďte s ním třetí týden v září na zkušební lekce. A dovolte mi popřát všem čtenářům Prostějovských novinek krásné a pohodové prázniny", dodala Veronika Petrželová Bašná. (red)

Poslat nový komentář