Druhý den Czech Open Češi ve dvouhrách zvládli, čtyřhry úspěchem neskončily

Druhý den Czech Open Češi ve dvouhrách zvládli, čtyřhry úspěchem neskončily
ilustrační foto tkplus.cz

Centrální kurt areálu TK Prostějov viděl duely čtyř českých tenistů, z nichž jediným neúspěšným byl Zdeněk Kolář, který padl s prvním nasazeným Berankisem z Litvy. Jiří Veselý, Lukáš Rosol i Adam Pavlásek v turnaji pokračují.

Jiří Veselý horko těžko zdolal Srba Jaknoviče a se svým výkonem spokojený nebyl, ve druhém kole narazí na dalšího hráče ze Srbska Janka Tipsareviče. Lukáš Rosol si zvládl poradit z Popkem z Kazachstánu a jeho příštím soupeřem bude Elias Ymer, spoluhráč Adama Pavláska ze čtyřhry, právě Pavlásek byl posledním úspěšným Čechem, když zdolal Londera z Argentiny a bude ho čekat souboj s Brazilcem Silvou.

Čtyřhry už pro české dvojice postupovými radostmi neskončily, Matěj Vocel se Zdeňkem Kolářem spolu hráli čtyřhru poprvé a jen těsně prohráli se zkušenou dvojicí Metkič - Sančič. Dominik Kellovský s Jaroslavem Pospíšilem nestačili na Arevala s Cerretanim a Roman Jebavý spolu s Jiřím Veselým, který měl za sebou těžký zápas dvouhry nestačili na chilskou dvojici Peralta - Castillo.

Radim Nemela, student SOŠPO Prostějov

Komentáře

V článku se píše o druhém dni turnaje tj. 31.5., deblisté Konečný a Šafránek hráli už den předtím, proto o nich v článku zřejmě není zmínka, ačkoliv postoupili. Na druhém dni Czech Open žádný český pár ve čtyřhře úspěšný nebyl.

Kdo hraje prosím exhibici?

Ať koukám, jak koukám, v 1. kole čtyřhry vyhráli a postoupili do 2. kola postoupili dva Češi - Konečný/Šafránek.
Podle mě tedy neplatí 1. věta posledního odstavce textu.

Poslat nový komentář