Hanáci si v zápase s Brodkem vybrali oddechový čas!

Foto Oldřich Lošťák

Hanáci narazili v 9. kole na velkou překážku, kterou jim připravili hráči Brodku u Prostějova. I když se zpočátku zápas vyvíjel pro domácí dobře, tak nakonec splakali nad výsledkem.

V prvním poločase byla hra obou celků vyrovnaná a domácí může mrzet několik neproměněných šancí. Ve 24. minutě zahrával domácí Krupička rohový kop, jeho centr přistál na hlavě Čermáka a domácí vedli 1:0. O dvě minuty později prokličkoval Gábor mezi obránci Brodku a krásnou střelou k tyči zvýšil na 2:0. Hosté však nelenili a když se ve 29. minutě dostal k míči Šimeček, střelou pod břevno snížil na 2:1.

Ve druhém poločase dokázali Hanáci soupeři vzdorovat do 56. minuty, kdy střela Chvojky skončila vedle tyče domácí branky - 2:2. Poté začal domácím postupně "docházet kyslík" a hráčům Brodku narostla křídla. Dvěma „slepenými" góly v v 73. a 75. minutě úplně rozložili domácí soubor. Holt za pochodu se fotbal hrát nedá! A když ještě chybí pohyb, přesná přihrávka a neproměňují se šance! Kalich hořkosti vypili Hanáci v 87. minutě, když hosté vyšachovali obranu a mladý Typner vstřelil pátou branku!

Tak honem na tento zápas zapomenout a už se pomalu chystat na neděli 9. října do Zdětína! Neboť Haná je ještě stále věčná!