Hanáci jsou po výhře se Ptením opět v čele okresu!

Foto Jiří Gándhí Procházka

V 11. kole okresního přeboru v kopané přijel na "umělku" Za místním nádražím nováček ze Ptení. A děly se věci!

Již ve třicáté vteřině zápasu si obhodil mladý Gábor obránce hostí a Hanáci vedli 1:0! Ve čtvrté minutě využil domácí Hodulák centr z rohu a zblízka dorazil míč do sítě - 2:0! Hosté ale dál bojovali a podařilo se jim ve 13. minutě Dospivou snížit na 2:1. Ve 28. minutě vypálil z dobrých 25 metrů krásnou střelu Marek Holomek a brankář Hradil ji uviděl až za svými zády - 3:1! O deset minut později nahrál Světlík Gáborovi a ten uzavřel skóre poločasu na 4:1.

Hráči Ptení ale "nesložili zbraně" a bojovali stále o každý metr hřiště. Po hodině hry sebral hostujícím obráncům míč Gábor a svým hattrickem zvýšil na 5:1! Ptenským hráčům se podařilo ještě v 76. minutě korigovat výsledek brankou Hona na 5:2. A jelikož v sobotu prohrál dosud vedoucí Horní Štěpánov ve Vrahovicích, tak Haná Prostějov je opět v čele okresu!

V sobotu 22. října 2016 ve 14.30 hodin přivítají Hanáci na "umělce" fotbalisty z Olšan. Přijďte je povzbudit! Ať žije Haná! Haná je věčná!

Oldřich Lošťák

TJ Haná Prostějov - FC Ptení 5:2 (4:1)

• Branky: 1., 38. a 60. Gábor, 4 . Hodulák, 28. Marek Holomek - 13. Dospiva, 76. Hon. Rozhodčí: Horák - Duda, Sklenář. Diváků: 80, ŽK: Dospiva, Kohout (oba Ptení)
  • Sestava TJ Haná Prostějov: Lošťák - Martin Kolář, Ohlídal, Čermák (68. Jančiar), Michal Trnavský - Marek Holomek, Krupička, Hodulák (72. Jiří Novák), Světlík (46. Strouhal) - Gábor, Zatloukal (65. Dominik Holomek). Trenér: Daniel Kolář