Stal se zázrak aneb Kolářovci porazili Zbožínkovce!

Foto Oldřich Lošťák, archiv
Další fotky:

Letos již podvacáté se sešli v pravé poledne o Štědrém dni na "Husáku" příznivci klubu FC Ultras, aby odehráli zápas v malé kopané.

Hráči se rozdělili na dvě "sedmičky" a v zápase hraném na 2x25 minut tentokrát po dlouhých letech, zvítězili Kolářovci nad Zbožínkovci 2:1. První branku  v utkání vsítil za Zbožínkovce Jiří Zatloukal a díky gólmanům "Koljovi" a "Osimu" za tohoto stavu skončil poločas. Ve druhé půli zavelel  Daniel Kolář do útoku a jako správný kapitán po ideální přihrávce "patičkou" vyrovnal. Až do předposlední minuty drželi oba brankáři nerozhodný stav, ale Martin Hupšil přece jenom svojí brankou poslal do vedení Kolářovce, kteří taktickou hrou vítězství udrželi. Zápasu přihlíželi i příznivci klubu FC Ultras, manželky hráčů i s kočárky. Všichni účastníci stědrodenního klání s i vzájemně popřáli příjemné vánoční svátky a mnoho úspěchů a zdraví v novém roce, kdy se načne  třetí desítka vzájemných bojů. Nu, a v přilehlém Peter´s Pubu si účastníci doplnili vydané kalorie v družné zábavě...

Kolářovci - Zbožínkovci 2:1 (0:1)

Branky: Daniel Kolář, Martin Hupšil - Jiří Zatloukal

Sestavy:

Kolářovci: Zbyněk Lošťák, Daniel Kolář, Martin Kolář,Jan Kintl, Oldřich Lošťák (63 let), Martin Hupšil, Miroslav Kristek

Zbožínkovci: Pavel Ociepka, Jiří Zbožínek, Jan Zlámal, Ivo Zlámal, Radim Kristek, Jiří Zatloukal, Miroslav Ovčáček.