Hanáci dostali lekci v produktivitě!

Foto Jiří Gándhí Procházka

Letos poprvé si Hanáci zahráli doma na trávě a asi to nebyla správná volba. Běhaví mladíci z Troubek je proháněli a samotný výsledek hovoří za vše. A hlavně ta produktivita!

Už v 9. minutě podnikli hosté postupný útok a Němčák podél vyběhnuvšího Maráka otevřel skóre zápasu - 0:1. Hanákům trvalo téměř dvacet minut, než se jim podařilo z penalty za nastřelenou ruku ve vápně Kaprálem vyrovnat – 1:1. Bohužel posléze se objevil "kojetínsko-kovalovický komplex" (dvě obdržené branky za tři minuty), který hosté ještě o jeden gól, zavánějící ofsajdem, rozmnožili. A tak šli Hanáci do šaten za velmi nepříznivého stavu 1:4!

Ve druhém poločase se Hanákům podařilo v 53. minutě Strouhalovou hlavičkou po rohovém kopu snížit na 2:4. V 87. minutě po nepřesném výhozu brankáře Marákam mimochodem zneškodnil nejméně pět gólových šancí hostů, uzavřel Mlčoch na konečných 2:5!

Hráčům Troubek se tak povedla pomsta za prohru 0:3 na podzim v Troubkách.

Nevadí, jedeme dál. Příští neděli jedeme do sestupem ohrožených Vrchoslavic. Ať žije Haná! Haná je věčná!