Muž se topil. Záchranářům se jej podařilo oživit
Vydáno: Po, 03/21/2016 - 13:46
"Muž, kterého vytáhl z vody policista, byl v bezvědomí a nedýchal, a jeho zachránce ihned zahájil resuscitaci. V té pokračovali, již za pomoci nejmodernějšího vybavení, záchranáři, kteří krátce poté dorazili na místo. Po deseti minutách se jim podařilo obnovit činnost srdce a sanitka muže (bez možnosti určení totožnosti) převezla na urgentní příjem do FN v Olomouci", popsal ranní dramatickou situaci Zdeněk Vysloužil, mluvčí ZZS Olomouckého kraje. (red)
Dnes ráno, tedy v pondělí 21.3., zasahovala posádka Zdravotnické záchranné služby u muže, který se topil v řece Bystřici v Olomouci.

Poslat nový komentář