Děkuji za záchranu života syna, vzkazuje maminka Andrea záchranářům
Mladá maminka poděkovala Zdravotnické záchranné službě Olomouckého kraje a celé Fakultní nemocnici Olomouc za novoroční zázrak. Díky zdravotníkům roční Hugo žije.
„Při cestě autem nás na dálnici potkalo to, čemu s odstupem času říkáme: „opravdu si uvědomit, jak je život křehký a co má v životě smysl!“. Roční syn Hugo dostal febrilní křeče, kdo zažil, ví. Myslela jsem si, že je to náš poslední čas s ním tady na zemi. Než přijeli oni. Nikdy jsem nikomu raději nepředala dítě do náruče. Posílám vám je na fotce. A pak už jen péče a pochopení na dětské klinice. Už jsme zase doma a máme možnost vám alespoň tohle cestou ze srdce poděkovat - vám všem, co nám kryjete záda, když je nám nejhůř. Tečou mi slzy a vím, že teď už jsou to slzy štěstí. Ještě jednou všem moc děkuji, jménem celé mojí rodiny,“ vzkazuje za Huga Andrea.
„Vždycky budeme tam, kde nás potřebujete. Děkujeme za krásná slova a přejeme hodně zdraví všem kolem nás - je to to nejdůležitější, co máme,“ odpověděla za ZZS Olk mluvčí Lucie Mikisková. (ber)

Poslat nový komentář