Děkuji za záchranu života syna, vzkazuje maminka Andrea záchranářům

Děkuji za záchranu života syna, vzkazuje maminka Andrea záchranářům
Foto ZZS se souhlasem matky

Mladá maminka poděkovala Zdravotnické záchranné službě Olomouckého kraje a celé Fakultní nemocnici Olomouc za novoroční zázrak. Díky zdravotníkům roční  Hugo žije.

„Při cestě autem nás na dálnici potkalo to, čemu s odstupem času říkáme: „opravdu si uvědomit, jak je život křehký a co má v životě smysl!“. Roční syn Hugo dostal febrilní křeče, kdo zažil, ví. Myslela jsem si, že je to náš poslední čas s ním tady na zemi. Než přijeli oni. Nikdy jsem nikomu raději nepředala dítě do náruče. Posílám vám je na fotce. A pak už jen péče a pochopení na dětské klinice. Už jsme zase doma a máme možnost vám alespoň tohle cestou ze srdce poděkovat - vám všem, co nám kryjete záda, když je nám nejhůř. Tečou mi slzy a vím, že teď už jsou to slzy štěstí. Ještě jednou všem moc děkuji, jménem celé mojí rodiny,“ vzkazuje za Huga Andrea.

„Vždycky budeme tam, kde nás potřebujete. Děkujeme za krásná slova a přejeme hodně zdraví všem kolem nás - je to to nejdůležitější, co máme,“ odpověděla za ZZS Olk mluvčí Lucie Mikisková. (ber)

Poslat nový komentář