Prostějovské likérce se velice dobře daří

Prostějovské likérce se velice dobře daří
ilustrační foto
Další fotky: 
Prostějovské likérce se velice dobře daří

Společnost GRANETTE & STAROREŽNÁ Distilleries, jejíž součástí je i někdejší prostějovská Starorežná - Palírna U Zeleného stromu, zaznamenává dobré ekonomické výsledky. Meziroční nárůst tržeb za prvních deset měsíců roku představuje 109 procent. Jak konstatoval ředitel společnosti Pavel Kadlec, letos se daří především Vodce 42 Blended. Její prodej dosahuje 114 procent, což je, zejména při poklesu celé kategorie vodek, rozhodně úspěch.

Daří se na domácím trhu, ale i zahraničním. GSD potvrzuje stále stoupající vývoz svých výrobků.

Společnost se rovněž intenzivně věnuje propagaci svých značek, což, jak vidno u Vodky 42 Blended, přináší výsledky. V minulém měsíci začala prezentovat zejména značku Stará myslivecká. Až do konce roku se na televizních kanálech Prima Group bude objevovat čtveřice televizních sponzorských odkazů, které se připravovaly společně s agenturou Comtech a přinášejí změnu komunikační strategie tohoto nápoje, jehož historie se traduje od roku 1847.

Stará myslivecká se sice v Prostějově nevyrábí, ale zraje ve zdejších sklepích. A mezi Prostějovany má hodně příznivců. Na jednoho z nich jsme narazili i v podnikové prodejně v Dykově ulici. „Na Starou mysliveckou nedám dopustit. Beru si ji na každý turistický výšlap či zájezd. Osvěží a zahřeje,“ řekl pro PvNovinky pan František.

(max, ok)

Poslat nový komentář