OBRAZEM: Na Valentce se předávala vysvědčení ve velkém stylu
Vydáno: So, 06/29/2024 - 10:24
Poslední školní den se nesl na ZŠ Valenty nejen ve znamení předávání vysvědčení, ale i oceňování nejlepších žáků a velkolepého rozloučení s deváťáky a žáky, kteří odcházejí po prvním stupni na gymnázia.
Za město Prostějov a za školskou radu se slavnostní akce zúčastnila 1. náměstkyně primátora Milada Sokolová, která jménem vedení města poděkovala pedagogům i dalším zaměstnancům školy za celoroční práci, ocenila roli rodičů, pogratulovala žákům k dosaženým známkám i úspěchům a popřála jim krásné a bezpečné prázdniny. (red)









Poslat nový komentář