Nové Sady popravily Hanou, nováček stále bez bodu

Ani druhý zápas Hanákům v nové soutěži nevyšel a Nové Sady, které již od jara předvádí pěkný fotbal, je pokořily vysoko 5:0. Již od prvních minut hosté jasně dominovali, a když ve 13. minutě přišel po dlouhém centru z levé strany první gól, nemohli se hráči Hané ničemu divit. Domácí se nemohli prosadit a dlouhým nákopům (což byly jediné projevy jejich útoku) scházela přesnost. Ještě před poločasem pak hosté po krásné kombinační akci zvýšili na 2:0.

Ani zlepšený pressing a lepší kombinace Hané ve druhém poločase nepřinesla mnoho ovoce. Domácí hráči byli postupem času opět zatlačeni na vlastní polovinu a v 51. minutě inkasovali třetí, zlomový gól. Po této brance už se Hanáci ani nesnažili pořádně hrát a hráči Nových Sadů procházeli jejich obranou velmi snadno. Není divu, že z takového herního rozpoložení obou mužstev vyplynuly další dva góly, které musel prostějovský gólman lovit z branky. Haná Prostějov – FC Nové Sady 0:5.