Pro správné prohlížení webu je nutné povolit javascript.

Prostějovanka mezi finalistkami Miss Face! Podpořme ji hlasováním

Prostějovanka mezi finalistkami Miss Face! Podpořme ji hlasováním
Foto internet Miss face

 

Dvaadvacetiletá Prostějovanka Iveta Kubalíková je jednou z deseti finalistek Miss Face. Až do 4. října ji svým hlasem můžete pomoci k vítězství i vy. Zároveň přispějete na charitativní projekty.  

168 centimetrů vysoká dívka s mírami 87-62-88 studuje na  Vyšší odborné škole sociální Olomouc – CARITAS, Cyrilometodějská teologická fakulta Univerzity Palackého – obor: Charitativní a sociální práce. Mezi její záliby patří modeling, brusle, plavání, pes a posezení s kamarády. Má ráda zelí s knedlíkem a pečeným vepřovým kolenem a svíčkovou. Oblíbený citát: Nikdy nedovol, aby tě strach z prohry vyřadil ze hry.

Soutěž krásy Miss Face byla založena v roce 2010 se záměrem uspořádat v České republice soutěž krásy pro dívky ve věku od 17 do 25 let, ve které nerozhodují jen výška a míry, ale především půvab a sympatie. Již od založení je nezbytnou součástí celé soutěže charitativní aspekt, který byl vetknut i do sloganu Miss Face „Krásné tváře pomáhají“. V každém ročníku je vybrána konkrétní charitativní organizace či osoba, které putuje výtěžek z finálového večera. Od roku 2013 je podporována Česká neonatologická společnost.

Ročník Miss Face 2014 se koná od 18. dubna 2014 do 4. října 2014. Hlasovat můžete na http://missface.cz/finalistka/. (ber)

Poslat nový komentář

CAPTCHA
Prosím opište text z obrázku.
Image CAPTCHA
Nezáleží na velikosti písmen
sex hikayeleri escort fethiye fresh hair style top hair style popular hair style