Pro správné prohlížení webu je nutné povolit javascript.

Jestřábi proti Motoru padli krutým výsledkem

Jestřábi proti Motoru padli krutým výsledkem
ilustrační foto L. Tesař

 

Domácí utkání proti Českým Budějovicím pro Jestřáby nezačalo dobře, když po první třetině 0:2 prohrávali, na začátku části druhé inkasovali ještě jednou, poté ovšem dokázali fantasticky vyrovnat, aby v polovině zápasu opět inkasovali. Ve třetí třetině ke škodě všech převzal otěže zápasu spíše rozhodčí a prazvláštními výroky Hanáky srážel dolů a Motor tak nakonec vyhrál 7:3.

Úvod zápasu Prostějovu nevyšel a v první části dvakrát inkasovali z holí Straky a Boháče, Hanáci se k žádné výraznější šanci nedostali. Se začátkem druhé třetiny Jestřábi ztráceli už tři góly po brance Nouzy. Poté se však dokázal prosadit Václav Meidl a Jestřábi se probudili. Následně bylo nařízeno trestné střílení, které proměnil domácí Cienciala a vyrovnat se povedlo v přesilovce Matouši Venrkbci. Nicméně poté šli Hanáci do oslabení a toho využil Ján Mucha a poslal Motor opět do vedení.

Se začátkem třetí třetiny zůstal zřejmě rozum stát většině fanoušků, když po sérii prazvláštních výroků sudího, který poslal Jestřáby několikrát v řadě do oslabení, Motor vsítil tři branky a bylo rozhodnuto. Přes sympatický výkon tak Hanáci doma padli 3:7, nicméně je to výsledek krutý, který příliš neodpovídá tomu, co se na ledě dělo.

Radim Nemela, student SOŠPO Prostějov

Poslat nový komentář

CAPTCHA
Prosím opište text z obrázku.
Image CAPTCHA
Nezáleží na velikosti písmen
sex hikayeleri escort fethiye fresh hair style top hair style popular hair style