Nikol Prachařová

Misska se připravovala na soutěž. V Café Zámek

ilustrační foto

Jak PvNovinky informovaly, prostějovská studentka Nikol Prachařová získala v loňském roce titul Miss Tourism Czech 2018. V dubnu poletí jednadvacetiletá kráska reprezentovat Českou republiku na celosvětovou soutěž Miss Tourism World do chorvatského Zagrebu.

Na soutěž je třeba se dobře připravit, ale také se zklidnit a zvolnit tempo. Nikol zamířila do prostějovského Café Zámek, kde si mimo jiné vyzkoušela přípravu kávy. "Nikolce fandíme už dlouho, takže když k nám zavítala, byli jsme moc rádi. A ona se netajila, že jí u nás chutnalo," doplnila provozovatelka Lenka Zapletalová. (ber) 

Nikol Prachařová je v jednom kole. A bojuje v Supermiss!

Foto archiv Nikol Prachařová

Nikol Prachařovou jsme vám představili co by tvář fotografické kampaně Svatby-Bady. Nikol nepůsobí jen v České republice, a kromě fotografování má i spoustu jiných aktivit. 

V červenci byla na tomorrowlandu v Belgii, kde fotila pro Angels Vampires a značky jako Fasheebo (šaty), Angels Lips (rtěnky) a také kolekci ruské návrhářky Olgy Rusakové,  inspirovanou Dolce Gabbana. 

"Působila jsem jako grid girl pro australského závodníka Kennyho Habula na okruhu Circuit de Spa-Francochamps v Belgii, kde se ve dnech od 28.7-29.7 odehrál závod 24 hodin. Také jsem byla na závodech DTM v Německu (Hockeinheimring, Norisring) a v Maďarsku (Hungaroring)," pochlubila se PvNovinkám Nikol.

OBRAZEM: Nikol Prachařová ve svatebním

Foto Josef Popelka, Juraj Šefčík

O Nikol Prachařové z Prostějova informují PvNovinky od roku 2016, kdy se zúčastnila a následně zvítězila v MissOk 2016. Nikol vyhrála ve stejném roce i Miss Press a od té doby se zúčastnila celé řady nejrůznějších akcí, mimo jiné chodila přehlídky na nedávném Czech Fashion Week v Karlových Varech. Před časem nafotila i kráné svatební fotografie.

„Fotila jsem pro Svatby-Bady a Fotozrcadlo, v překrásných šatech ze svatebního salónu Marilyn a s nádhernou kyticí od Květiny Floris,“ sdělila kráska s tím, že to pro ni byl úžasný a nezapomenutelný zážitek. „Moc všem ze srdce děkuji,“ dodala.

A vy se v galerii můžete podívat, jak jí to s veterány sluší. (ber)

 

Nikol Prachařová je v jednom kole!

Foto archiv Nikol Prachařová

O Nikol Prachařové z Prostějova se začalo psát v souvislosti s její účastí a následně vítězstvím v MissOk 2016. Nikol vyhrála ve stejném roce i Miss Press a od té doby se zúčastnila celé řady nejrůznějších akcí, mimo jiné chodila přehlídky na nedávném Czech Fashion Week v Karlových Varech. Sympatické brunetky jsme se zeptali na její nejbližší plány.

"Teď budu fotit pro Josefa Badala -  Svatby Bady. Půjde o spojení přírody, autoveteránů a mé maličkosti," pochlubila se první novinkou Nikol s tím, že romantické šaty jí na tuto příležitost zapůjčil prostějovský svatební salon Marylin Katky Čermákové, se kterým dlouhodobě spolupracuje.  Nikol za týden odjíždí fotit do Belgie a pak ji čeká další kolo soutěže SUPERMISS, kde se probojovala do finále. Držíme pěsti a těšíme se na další potěšující zprávy. (ber)

OBRAZEM: Miss Czech Press Nikol Prachařová obdržela dary za své vítězství!

Foto FB Nikol Prachařová

O vítězství prostějovské studentky GJW Nikol Prachařové v prestižní soutěži Miss Czech Press PvNovinky informovaly. I když vyhrála již v září, cen se výherkyně dočkaly nyní, 31. října.

"Na galavečeru 17. září jsme obdržely kosmetiku a drobnosti, co jsme unesly. Ale až nyní, jednatřicátého října, jsme jezdily po sponzorech. V Ústí nad Labem nás v časopisu Metropol čekaly kosmetické balíčky a oficiálně nám předali prsteny. V Teplicích si v BMW přebrala vůz Kateřina Knopová, která skončila druhá," popsala Nikol. Následovala cesta do Audi Lauda centrum, kde si ona sama převzala Audi Q3 (PvNovinky informovaly). "Pak jsme jely do Prahy, kde nám v kosmetickém salonu Babor Beauty Spa předali korunky.

Prostějované dobývají Prahu! Zapletal fotil Prachařovou!

Foto FB Nikol Prachařová

Nedávno jsme vás informovali o tom, že dívka z Prostějova, studentka čtvrtého ročníku GJW Nikol Prachařová, uspěla na Miss Czech Press 2016 na prvním místě. Nikol se v Praze při svých pracovních nabídkách, se kterými se roztrhl pytel, setkala i s Petrem Zapletalem, též prostějovským rodákem. 

"S Petrem jsem fotila již podruhé, nejdříve to bylo pro kosmetický salon, nyní jsme fotili v nákupním centru pro internetový magazín "Jak se stát milionářem". "Focení bylo fajn, Petr je šikovný fotograf", netajila se chválou Nikol Prachařová.

Nikol Prachařová je ve finále Miss Czech Press 2016!

Foto archiv Nikol Prachařová

Se studentkou GJW v Prostějově Nikolou Prachařovou se PvNovinky setkaly již v rámci letošního boje o titul Miss středních škol Olomouckého kraje. Tehdy se stala 2. ViceMissOK a na soutěžích krásy boduje stále. V jedné z nejprestižnějších v České republice, Miss Czech Press 2016, se o titul nejvyšší utká v sobotu 17. září.

168 centimetrů vysoká brunetka, narozená ve znamení raka, žije s rodiči ve Vrahovicích. Její nejoblíbenějšími předměty jsou zeměpis, psychologie a tělocvik a chce se stát vojenskou pilotkou. Baví ji vaření, ráda tráví čas s fenkou Tarou a sportuje – věnuje se mimo jiné atletice, squashi a fitboxu.