pivní maraton

H Club odtajněn jako první zastávka prostějovského Pivního maratonu!

ilustrační foto H Club

Historicky první prostějovský pivní maraton již pomalu klepe na dveře, protože tato akce pro všechny milovníky pěnivého moku se uskuteční již 9. června.

Všichni účastníci maratonu budou muset projít či proběhnout předepsaný počet restaurací a v každé nich si dát „jedno.“

Nově otevřený H Club

Přesně dva týdny před startem pivního maratonu, který už loni úspěšně proběhl v Olomouci, pořadatelé odtajnili první z míst, kde se bude v Prostějově „maratonsky“ pít.

Milovníci piva mohou začít trénovat – Pivní maraton v Prostějově se blíží!

ilustrační foto

Chcete si s přáteli užít srandu v krásném letním počasí, nebo jen rádi pijete pivo? Pak je Pivní maraton určen právě pro vás! Již za pět týdnů, 9. června, se můžete těšit na Pivní maraton v Prostějově, který rozpumpuje skvělou zábavu po celém městě.

Neváhejte a přihlaste se do tohoto neobyčejně bláznivého závodu na stránce pivnimaraton.cz. Ukažte, co ve vás je a dokažte všem, že jste správný hrdý pivař. Pokud máte oblíbený podnik nebo hospodu ve městě, kterou byste během maratonu chtěli navštívit nebo která by se chtěla do Pivního maratonu zapojit, neváhejte a napište nám doporučení na facebooku @maratonpropivare.

Historicky první ročník Pivního maratonu se kvapem blíží!

ilustrační foto plakát

Dvanáct vybraných hospod, pivo, běh a hlavně přátelé a zábava! Máte zájem se akce zúčastnit? Kdo základní registraci, která probíhala do patnáctého září, nestihl, nemusí zoufat! Přihlášení na maraton bude možné i na místě v den konání akce!

Jaká jsou pravidla soutěže?