výluka

Pozor na železniční výluku!

ilustrační foto ber

Správa železniční dopravní cesty, s.o. vyhlásila na trati Olomouc - Nezamyslice nepřetržitou výluku. Výluka traťové koleje v úseku Olomouc hl.n. - Prostějov hl.n. proběhne od 14. srpna, 8:00 hodin do 27. srpna 2018, 16:00 hodin.

Dopravce České dráhy, a.s. proto musí po dobu výluky přistoupit k opatřením, které naleznete v přiloženém výlukovém jízdním řádu. Výlukový jízdní řád bude rovněž vyvěšen v dotčených stanicích a zastávkách.

Kompletní informace k výluce, včetně výlukového jízdního řádu, najdou cestující na stránkách www.cd.cz/omezeniprovozu. (Zdroj ČD)

 

České dráhy informují o výluce na trati Prostějov - Nezamyslice

ilustrační foto ber

Provozovatel dráhy - Správa železniční dopravní cesty, s.o. vyhlásil na trati č. 301 Olomouc - Nezamyslice dne 3. a 4. dubna 2018, vždy od 8:10 hod do 13:40 hodin, výluku traťové koleje v úseku Prostějov - Nezamyslice. 

Výlukový jízdní řád bude vyvěšen v dotčených stanicích a zastávkách.

Kompletní informace k výluce, včetně výlukového jízdního řádu, najdou cestující na stránkách www.cd.cz/omezeniprovozu

"Všem cestujícím se velice omlouváme za komplikace způsobené výlukou a děkujeme za pochopení," vzkazují České dráhy. (red) 

Pozor na výluku traťové koleje v úseku Prostějov - Nezamyslice!

ilustrační foto

Provozovatel dráhy - Správa železniční dopravní cesty, s.o. vyhlásil na trati č. 301 Olomouc - Nezamyslice dne 1. března 2018, od 8:00 do 15:00 hodin výluku traťové koleje v úseku Prostějov - Nezamyslice. 

Dopravce České dráhy, a.s. proto musí po dobu výluky přistoupit k opatřením, které naleznete v přiloženém výlukovém jízdním řádu. Výlukový jízdní řád bude rovněž vyvěšen v dotčených stanicích a zastávkách. Kompletní informace k výluce, včetně výlukového jízdního řádu, najdou cestující také na stránkách www.cd.cz/omezeniprovozu

Všem cestujícím se České dráhy omlouvají za komplikace způsobené výlukou. (red)

Pozor, bude železniční výluka na trati Prostějov - Nezamyslice i Olomouc - Prostějov!

ilustrační foto ber

Provozovatel dráhy - Správa železniční dopravní cesty, s.o. vyhlásil na trati č. 301 Olomouc - Nezamyslice ve dnech 9. a 26. února 2018, vždy od 8:00 do 14:00 hodin výluku traťové koleje v úseku Prostějov - Nezamyslice a ve dnech 19. až 23. února 2018, vždy od 8:00 do 14:00 hodin výluku traťové koleje v úseku Olomouc - Prostějov. 

Dopravce České dráhy, a.s. proto po dobu výluky přistupuje k opatřením, které naleznete ve výlukových jízdních řádech. Výlukový jízdní řád bude rovněž vyvěšen v dotčených stanicích a zastávkách.

Kompletní informace k výluce, včetně výlukového jízdního řádu, najdou cestující na stránkách www.cd.cz/omezeniprovozu

Všem cestujícím se provozovatel dráhy omlouvá za komplikace způsobené výlukou. (Zdroj ČD)

Výluka traťové koleje v úseku Prostějov hl.n. - Nezamyslice

ilustrační foto ber

Správa železniční dopravní cesty, s.o. vyhlásila na trati č. 301 Olomouc - Nezamyslice ve dnech 16. a 17. ledna 2018, vždy od 8:00 do 14:00 hodin výluku traťové koleje v úseku Prostějov hl.n. - Nezamyslice. České dráhy, a.s. proto musí po dobu výluky přistoupit k následujícím opatřením.

Všechny vlaky kategorie R budou nahrazeny náhradní autobusovou dopravou v úseku Olomouc hl.n. – Prostějov hl.n. – Nezamyslice a opačně. Vlaky kategorie Os pouze v úseku Prostějov hl.n. – Nezamyslice a opačně. Všechny vlaky kategorie R jsou souběžně vedeny odklonem přes Přerov. 

Cestující při jízdě odklonem nedoplácí rozdíl jízdného.

Nepřetržitá výluka zastaví vlaky Ptení - Dzbel

ilustrační foto

Správa železniční dopravní cesty, s.o. vyhlásila na trati Prostějov – Dzbel ve dnech od 1. listopadu 2017, 7:00 hod. do 13. listopadu 2017, 17:00 hod. nepřetržitou výluku traťové koleje v úseku Ptení – Dzbel.

Dopravce České dráhy, a.s. proto musí po dobu výluky všechny vlaky v úseku Ptení - Dzbel a opačně nahradit náhradní autobusovou dopravou. S ohledem na delší jízdní doby po silničních komunikacích bude náhradní autobusová doprava organizována dle Výlukového jízdního řádu. 

Pozor na výluku na trati Prostějov - Dzbel a Prostějov - Červenka

ilustrační foto

Provozovatel dráhy - Správa železniční dopravní cesty, s.o. vyhlásil na trati č. 271 Prostějov hl.n. - Dzbel ve dnech od 15. května 2017 od 7:30 do 2. června 2017 17:00 hod., výluku traťové koleje v celém úseku tratě. Současně proběhne výluka na trati č. 273 Prostějov hl.n. - Červenka, ve dnech od 15. května 2017 7:30 hod. do 24. května 17:00 hod., v úseku Prostějov hl.n. - Třebčín. 

Dopravce České dráhy, a.s. proto musí po dobu výluky přistoupit k následujícím opatřením: 

Tra't č. 271 Prostějov - Dzbel  Po dobu výluky budou všechny vlaky nahrazeny náhradní autobusovou dopravou. Upozorňujeme cestující, že náhradní doprava jede v odlišných časových polohách oproti pravidelnému jízdnímu řádu.  Mimořádné opatření pro trať 017 od 16. května do 2. června 2017, pouze pracovní dny: 

České dráhy informují o výluce na trati Olomouc - Nezamyslice!

ilustrační foto ber

Výluka se bude týkat trati č. 301 Olomouc - Nezamyslice ve dnech od 24. dubna, 8:00 hod. do 28. dubna, 11:40 hod., nepřetržitou výluku traťové koleje v úseku Olomouc hl.n. – Prostějov hl.n. 

Dopravce České dráhy, a.s. proto musí po dobu výluky přistoupit k následujícím opatřením: 

Všechny vlaky kategorie R a vlak Sp 1638 jsou nahrazeny náhradní autobusovou dopravou v úseku Olomouc – Prostějov – Nezamyslice a opačně a souběžně vedeny odklonem přes Přerov.  Cestující nedoplácí rozdíl jízdného za jízdu oklikou. Ve všech spojích náhradní autobusové dopravy, které nahrazují vlaky kategorie R, bude zajištěna přeprava jízdních kol dodávkovým automobilem v maximálním počtu 6 ks jízdních kol.

Pozor! Výluka Prostějov – Nezamyslice stále trvá

ilustrační foto ber

Až do 7. dubna patnácti hodin bude na traťové koleji v úseku Prostějov hl.n. – Nezamyslice výluka. 

Všechny vlaky kategorie R a Sp 1638 jsou nahrazeny náhradní autobusovou dopravou v úseku Olomouc hl.n. – Prostějov hl.n. – Nezamyslice a opačně. Vlaky kategorie Os pouze v úseku Prostějov hl.n. – Nezamyslice a opačně. Všechny vlaky kategorie R a Sp 1638 jsou souběžně vedeny odklonem přes Přerov. Cestující při jízdě odklonem nedoplácí rozdíl jízdného.

Pozor na na železniční výluku trati Olomouc – Nezamyslice!

ilustrační foto ber

Provozovatel dráhy - Správa železniční dopravní cesty, s.o. vyhlásil výluku traťové koleje v úseku Prostějov hl.n. - Nezamyslice.

Traťová kolej bude uzavřena ve dnech 17., 18. a 19. ledna 2017 vždy od 8:00 do 15:00 hodin. Dopravce České dráhy, a.s. proto musí po dobu výluky všechny vlaky ve vyloučeném úseku nahradit náhradní autobusovou dopravou. S ohledem na delší jízdní doby po silničních komunikacích bude náhradní autobusová doprava organizována dle Výlukového jízdního řádu. 

Vlaky kategorie R budou nahrazeny náhradní autobusovou dopravou v úseku Olomouc hl.n.– Prostějov hl.n.– Nezamyslice a opačně a souběžně vedeny odklonem přes Přerov.