OBRAZEM: 1.SK Prostějov zdolalo Otrokovice 5:0!

Foto Lubomír Kaprál
Další fotky:

První jarní mistrovské utkání na domácím hřišti dopadlo pro 1.SK skvěle.

To nejdůležitější v prvním poločase se odehrálo během pěti minut po půlhodině hry. V 31. minutě rozehrál Zelinka trestný kop, po kterém dva střelecké pokusy prostějovských borců dokázala obrana hostů odvrátit, Rusova dorážka však již v síti skončila - 1:0. Bohužel, autor první prostějovské branky se při skórování zranil a hřiště opouštěl v nedůstojné poloze na nosítkách. V 35. minutě zvýšil vedení domácích na 2:0 kapitán Kroupa. Po změně stran Prostějováci na svého soupeře doslova vlétli. Tři tutové šance z úvodu druhé půle zůstaly nevyužity, tu další již v 55. minutě Kroupa proměnil - 3:0. A i nadále byli domácí při střelecké chuti. V 65. minutě zvýšil Nekuda již na 4:0. V závěru utkání úřadoval opět Kroupa, se kterým si hostující obrana nevěděla rady, a zajistil Prostějovu výrazné vítězství 5:0.