Do Prostějova přijedou fanoušci Baníku!

Do Prostějova přijedou fanoušci Baníku!
ilustrační foto MMP

Zelený pažit prostějovského fotbalového hřiště okusí kopačky Baníku. Utkání proběhne v sobotu 8. dubna. Ruku v ruce s tímto utkáním je třeba počítat s reakcemi fanoušků Baníku.

Pořádkové složky a vedení města Prostějova proto apelují na majitele automobilů parkujících na blízkém parkovišti, aby si svá vozidla na dobu konání fotbalového utkání raději převezli do jiných městských lokalit.  

Veřejný pořádek bude zabezpečen na základě rozhodnutí krajského ředitele Policie ČR Olomouckého kraje silami a prostředky Policie ČR za součinnosti Městské policie Prostějov.

Stanovení přechodné úpravy provozu na parkovišti naproti domům E. Valenty 27,29 a parkovišti u domu E. Beneše 21 potrvá 8.4.2017 od 8 do 19 hodin. Na parkovištích budou sedm dnů předem umístěny značky B29 „zákaz stání“ s dodatkovými tabulkami, kde bude uvedeno datum a čas. (red)

 

 

Komentáře

Proč se toto nezakáže??????? Co na to naši zastupitelé města? Proč se do toho neobují??? Sport má být pro zábavu a ne zdrojem strachu, násilí, vulgarismů...... Toto že je sport? Co na to náměstek hejtmana a městský zastupitel pan Jura?? To máme tolik peněz?

No konečné ten nejlepší nápad. Zrušit zápas a je to. To budeme porad ustupovat? Chovají se ještě mnohem hůř než imigranti! Zastupitele v čele s p Jurou prosíme zakročit a ukažte ze to myslíte s obyvateli města upřímne ! ! !@

Nesmíte zapomenout, že tzv. fans Baníku, nejsou lidi, je to zvěř, která nezná žádná pravidla, natož slušné chování. Doporučoval bych těm kteří si chtějí auto nechat nedaleko fotbalového stadionu a místního nádraží ( kam ta zvěř bude dopravena vlakem ) aby se podívali na záběry staré 14 dní a to na utkání Opava : Baník pak pochopí, že ani 1000 policistů nezabrání tomu, že někdo něco , někam, nebo na něco hodí. To že sportovní akce a její bezpečnost stojí peníze nás všech už je druhá věc , řeší se to tak dlouho, že se asi čeká, až někdo umře, pak to bude hned. Můj názor je ten, že pokud někdo pořádá jakoukoliv akci, tak si musí zařídit bezpečnost sám a to nejen v prostorách kde ta akce probíhá, ale i v těsné blízkosti, pokud toho není schopen, tak může vyžádat součinnost policii, ale její veškeré náklady by měl uhradit. Případ Baník je samotná kapitola jejich " zvěř " se neumí nikdy a nikde chovat aspoň relativně slušně, tak by se jim mělo zakázat cestování na venkovní zápasy !! Já sám chodím na domácí zápasy 1 SK PV s rodinou, ale v sobotu nemohu , nebudu riskovat , takže já jsem vlastně potrestán za to, že jsem slušnej a chodím se na fotbal jen dívat !! indy

Nebojte se z veřejných prostředků Vám ty škody na autech platit nebudou... si to zaplatíte každý sám, až vám pouráží zrcátka a vybuchne na nich nějaká ta pyrotechnika... Být Vámi, tak si tam ty auta klidně nechám :D :D :D

Co toto jako je??? Zaprvé, můžu si auto parkovat kde já uznám za vhodné a dle předpisů !!! Zadruhé, co mě tady bude policie a město vyzývat k tomu, abych si laskavě přeparkoval, protože se očekává reakce fanoušků ? To mi z toho hlasitého fandění prasknou skla nebo co ??? Platím řádně daně, jsem bezúhonný a jsem PROTI tomu, aby se z mých prachů platila jakákoliv asistence policie !!!

Super. Tak my se máme schovávat před nějakou bandou hajzlu co přijedou jen dělat bordel. Na co teda platíme tu policii. Nemám chuť pořád vstupovat takovým.

Nebylo by lepší zakázat utkání, než platit z veřejných prostředků škody ? To aby se lidé báli v tuto dobu vůbec na nádraží a raději ani nejeli vlakem. Kdy konečně zakáží Baník ?

Poslat nový komentář