Utajená návštěva u speciálů. Velvyslanec USA!

Utajená návštěva u speciálů. Velvyslanec USA!
Foto 601. skss
Další fotky: 
Utajená návštěva u speciálů. Velvyslanec USA!
Utajená návštěva u speciálů. Velvyslanec USA!
Utajená návštěva u speciálů. Velvyslanec USA!
Utajená návštěva u speciálů. Velvyslanec USA!
Utajená návštěva u speciálů. Velvyslanec USA!
Utajená návštěva u speciálů. Velvyslanec USA!
Utajená návštěva u speciálů. Velvyslanec USA!

 

Andrew H. Schapiro, velvyslanec USA v České republice, poctil dnes návštěvou 601.skss Prostějov. V průběhu dopoledne se seznámil s historií i současností jednotky a stal se i součástí ukázky jedné z cvičných akcí. „Jsem na vás hrdý,“ poděkoval veliteli plukovníkovi Karlu Řehkovi.

Speciálové velvyslanci předvedli ukázky zbraní, materiálního vybavení a výcviku. Zároveň byl pan velvyslanec v průběhu briefingu velitele seznámen s hloubkou spolupráce mezi českými speciálními silami a americkou stranou.Pana velvyslance přišel krátce pozdravit i primátor statutárního města Prostějov Miroslav Pišťák, který mu jménem občanů města předal darem knihy o historii Prostějovska. „Velmi nás mrzí, že kvůli nepřízni počasí nebylo možné provést letové ukázky,“ posteskl si Karel Řehka. Vztah amerických a českých speciálních sil je dlouhodobě na vynikající úrovni. Čeští operátoři se jezdí školit do USA, společně zasahují na misích v Afghanistánu. „Tady jsem si uvědomil, kolik je na světě zla. Musíme být připraveni s ním bojovat a to lze jen s profesionály, jako jsou tito,“  netajil se Andrew Schapiro.

Andrew H. Schapiro působí v České republice od konce září letošního roku, kdy předal prezidentu Zemanovi  pověřovací listiny. K České republice má hluboký vztah, narodila se zde jeho matka. „Rodina mé matky emigrovala v roce 1939 před fašisty za velmi pohnutých okolností. Nikdy ale na svou rodnou zem nezapomněli, první republiku a T.G.Masaryka vždy chovali ve velké úctě,“ dodal velvyslanec.

V průběhu diskuze projevil pan velvyslanec veliký zájem o aktuální dění útvaru, zejména pak se zajímal o podrobnosti budoucího přepodřízení jednotky. Jak slíbil, k armádním speciálům do Prostějova se Andrew Schapiro zcela jistě vrátí. (ber)

Komentáře

tenhle obřezaný americký parazit nejenomže provokuje ale stojí za řvoucí verbeží proti prezidentu v Praze.Tuhle krpatinu je nutné z naší země vykopat a rychle.

Tak už byl tuším v Dukovanech,teď u speciálů v Prostějově,nějak se nám tady panáček moc rozkoukává,to není dobrý!

 

Mějte prosím odvahu se podepisovat.

Stanislav Hošek Č. Tešín, Slezská 30

No to je gól! Tady je to samej hrdina, co brání svoji zem, ale že by se někdo z vás naučil česky, to ne...  "táhni s ČR", "proti nám čechům", "nenechte se zvyklat". No to si děláte legraci, ne?

Toto se mi velice nelíbí. To je ta vychvalovaná apolitičnost naší armády, která se tu zaváděla po Listopadu? Dovede si někdo představit na místě Schapirově ruského, čínského anebo vůbec jakéhokoliv jiného velvyslance? Anebo obráceně: že český velvyslanec v USA jede zkontrolovat americké Seals?

Tohle smrdí. Smrdí to pátou kolonou a velmocenským vměšováním!

J. Riessner

Američané se snaží udržet své kolonie, ale nemají šanci. Čím dál více lidí vidí, že většina zla pochází z USA a Izraele. Nakonec i 3 věže WTC odstřelili společně. O tom, že tam ten den byla zadržena skupina izraelských teroristů, naše "demokratická" média ani nepípnou.

vojaci poslouchaji rozkazy ... ten legracni Stropnicky rozhodne ... my ostatni muzeme jen doufat,a nebo dat 17.11. jasne najevo,ze tuhle vladu uz nechceme dale platit a nechat dal rozhodovat o nasich zivotech !

Doufám že nenastane situace že výsadkáři půjdou v žoldu U SS A proti nám čechům .... !!!!

Schapiro tahni s CR. Nejme vase kolonie, jak si v USA myslite!!!

 

Nenechte se zvyklat. Jsme slovanskej národ, ktery musi tahnout za jeden provaz s Ruskem! Amerika to ma uz spocitany.

Poslat nový komentář