Kdo vyhrál volňásky na Milence v Jesenci?

Kdo vyhrál volňásky na Milence v Jesenci?
ilustrační foto plakát

Divadlo Artur Praha uvede v Jesenci hru Hledám milence Zn: Spěchá. Představení se koná 29. listopadu 2019 v 19 hodin, předprodej vstupenek zajišťuje Infomační centrum Konice, Kostelní 46, tel.: 582 334 987.

Jaroslav je neúspěšný malíř po padesátce. Po dvaceti letech manželství s podnikatelkou Miladou však na něj přišla druhá míza, a tak se schází s mladou milenkou Anetkou. Se svou manželkou, která ho již ničím kromě peněz nepřitahuje, by se nejraději rozvedl, ale pak by ztratil dobré finanční zázemí. A mladé milenky, Anetka vůbec není výjimkou, jsou v tomto směru přece dosti náročné a vynalézavé…

Jaroslav s Anetkou vymyslí variantu, jak se rozvést a přesto z toho získat dost peněz. Jaroslav by měl svou ženu přistihnout při nevěře, přitom vše zdokumentovat, a pak bude hračkou při rozvodu vysoudit polovinu majetku a její firmy. Aby měli milenci vše pod kontrolou, vyšlou na Miladu podplacené milence-provokatéry. A to by bylo, aby ji Jaroslav alespoň při jedné nevěře nepřistihl! Situační černá komedie s velmi překvapivým koncem přibližuje s humorem a ironií co všechno jsou lidé pro peníze a nové milostné vztahy ochotni udělat.

V představení, které potrvá 120 minut, se představí Lucie Linhartová, Eva Decastelo, Vlasta Korec, Michal Kavalčík, Jindra Kriegel, Bořek Slezáček a Josef Hervert.

S Prostějovskými novinkami jste soutěžili o čtyři volňásky. A na koho se usmálo štěstí? Výherci se stávají Veronika Kamená z Čelechovic na Hané, Stanislav Facek z Prostějova, Jaroslava Janků z Nové Dědiny a Zuzana Popelková ze Stražiska. Gratulujeme! (red)

 

 

 

Poslat nový komentář