Aleš Nevrla odchází z prostějovské nemocnice
Před několika dny Prostějovem probíhala diskuze k možnému odvolání Aleše Nevrly z postu primáře gynekologicko - porodnického oddělení prostějovské nemocnice. Ředitelka nemocnice Marie Marsová nejdříve informaci nepotvrdila, ale tento týden Nevrlu sesadila. Ten hodlá začít jinde.
Podle mluvčí Agelu Radky Miloševské jsou za odvoláním muže, který stál v čele oddělení od roku 2001, nedostatky v plnění funkci manažera. Nahradit by ho měl jiný prostějovský gynekolog, Martin Balák. Ten ale dvanáct let působí pouze v roli lékaře vlastní ambulance a podle slov primáře Nevrly složité operace v podstatě nikdy nedělal.
"MUDr. Nevrla nebyl ředitelkou nemocnice propuštěn či vyhozen, došlo pouze k odvolání z funkce primáře. Nový primář MUDr. Martin Balák již 23 let působí na gynekologicko-porodnickém oddělení Nemocnice Prostějov, má dvě atestace v oboru gynekologie a splňuje požadavky ČLK a odborné společnosti na primáře oddělení," sdělila redakci mluvčí nemocnice Radka Miloševská.
Redakci PvNovinek Nevrla již před několika lety sdělil, že vedení Agelu ho na vedoucím postu nevidí rádo a dává mu to najevo. Až do tohoto týdne vždy situaci ustál. Z prostějovské nemocnice dle vlastních slov odejde a bude si hledat práci jinde. Už dnes má o pacientky postaráno. "Jezdila jsem za ním, když pracoval jako primář ve Zlíně, poté do Kroměříže. Zachránil mi život a dnes se stará i o moji dceru. Najdu si ho kdekoli," sdělila redakci Ivana Přikrylová. (ber)

Komentáře
Souhlasím se všemi komentáři, Nemocnice má mezi lidmi hroznou pověst, hlavně chirurgie. Jediné oddělení, které bylo právem vychvalováno bylo porodnické a teď toto! :-(
Špatné rozhodnutí!!!Pan doktor Nevrla je nejlepší v oboru! Škoda, velká škoda :(
Vyhnout se tomu špitálu velkým obloukem..
Pan Nevrla je velice šikovný,atd...!!!Toto Agel opravdu posral!!!To se tam asi hodně nudí a asi se dost kopou nudou do prdele když vymýšlí takový stupidní kraviny!!!Pro mě a spousty dalších lidí pan Nevrla bude vždy tím nejlepší!
To posraly.
Blbci,prave teď je za primáře Mudr:Aleše Nevrly gynekologicko porodnického oddělení nejlepší v kraji nemůžu si stěžovat,ostatni už Agel pohřbívá.S Agelem jde Prostějovská nemocnice ke dnu.Nevazi si dobrých lidí.
Tak to je šlápnutí pěkně vedle paní ředitelko - manažerko.....
Tak to je šlápnutí pěkně vedle paní ředitelko - manažerko.....
Tak to je šlápnutí pěkně vedle paní ředitelko - manažerko.....
Pan doktor Balák je sponzorem Hnutí PéVéčko. Za PéVéčko sedí v zastupitelstvu. Jak dlouho má čekat, aby se mu vrátil ten sponzorský dar?? On zná svoji cenu, pomohl PéVéčku, aby se do zastupitelstva dostalo. A uznejte, plat primáře je jistě vyšší, než privátního doktůrka. Do voleb jsou dva roky, tak nač otálet? Navíc on ví, že pan MUDr. Nevrla je odborník a vynikající člověk a tak se neztratí!!
Poslat nový komentář